27 Haziran 2011 Pagerank Güncellemesi

27 Haziran 2011 Pagerank Güncellemesi 4 82

27 Haziran 2011 Pagerank Güncellemesi Google Konumu

27 Haziran 2011 Pagerank GüncellemesiEvet arkadaşlar tarihlerimiz 27 Haziran 2011 i gösteriyor uzun zamandır pagerank güncellemesi yapmayan google bugün pagerank güncellemesi yaptı. Büyük beklentiler ve büyük umutlar içerisinde pagerank değeri kazanmayı bekleyenlerin bir çoğunun mutlu bir çoğunun ise hüzünlü olduğu bir gündür bugün. Diğer pagerank güncellemelerine göre bu güncelleme biraz daha farklıydı. Emek vermeyip pr 0 dan pr4 e atlayan siteler oldu.

Bilgisever.net gibi sayfalarca özgün makale giren siteler pagerank değeri alamazken. İçeriklerinin tamamı bot la çekilmiş mamak çöplüğünden bin kat beter olan warez siteler pr3-pr4 aldı siteleri hitli olduğu için. 27 Haziran 2011 Pagerank Güncellemesinde google tamamen sitelerin hitlerine göre pagerank değeri verdi. Haksız bir pagerank güncellemesi oldu. Bilgisever.net bugünkü pagerank güncellemesini üzüntülü bir şekilde sonlandırdı.

Bu pagerank güncellemesinde eli boş döndük inş diğer pagerank güncellemesinde google adil davranır ve hak edene hakkını verir. Pagerank değeri kazanan arkadaşları tebrik ediyorum 27 Haziran 2011 Pagerank güncellemesi hakkındaki yorumlarınızı düşüncelerini ve sitelerinizin adlarını burada bizlerle ve diğer bilgisever.net okurlarıyla paylaşabilir güncelleme hakkında sohbet edebilirsiniz.

27 Haziran 2011
Okunma 82

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious