Bob Marley Sözleri, Bob Marley Sözleri Oku

Bob Marley Sözleri, Bob Marley Sözleri Oku 2 1.662

Bob Marley Sözleri, Bob Marley Sözleri Oku Google Konumu

Bob Marley Sözleri Bob Marley Sözleri Okuİnternet dünyasında sözleri çok fazla okunan yazarlardan olan Bob Marley’in en mükemmel sözlerini sizler için topladım ve burada paylaşıyorum

Aşağıda toplam 9 adet birbirinden harika, kısa ve anlamlı söz bulunuyor. Buyrun arkadaşlar.

Bob Marley Sözleri : Sevgilin olabilecek pek çok insan olabilir; fakat unutma ki, Sevdiğin olabilecek insan bir tanedir.

Bob Marley Sözleri : Kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkekler, sorunu kendilerinde aramalıdırlar..

Bob Marley Sözleri : Gerçek şu ki, herkes seni kıracak. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer bir insan bulmak …

Bob Marley Sözleri : Kurtarın kendinizi zihinsel esirlikten kendimizden başka kimse özgür kılamaz aklımızı korkmayın atom enerjisinden falan çünkü hiçbirşey zamanı durduramaz.

Bob Marley Sözleri : Hayatımda kimse yok; fakat problem değil. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerdenim.

Bob Marley Sözleri : Artık hep hayal ettiğimiz yeni bir başlangıcı değil; Hiç düşünmediğimiz mutlu bir sonu istemeliyiz.

Bob Marley Sözleri : Herşey, herzaman yolunda gitmiyor bazen, ne yaparsan yap olmuyor yinede ! En zor olanı da; bunlara rağmen gülümsemek zorunda kalmak işte

Bob Marley Sözleri : Gördüğünü herkes sever, Sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Şayet real aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Bob Marley Sözleri : Düşmanından çok dostundan kork ! Çünkü dostluk sona ererse; Sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir yalnızca.

Bob Marley Sözleri Bob Marley Sözleri Oku
www.bilgisever.net

26 Eylül 2011
Okunma 1.662

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious