Facebook Hayran Sayfasına Video Ekleme

Facebook Hayran Sayfasına Video Ekleme 2 227

Facebook Hayran Sayfasına Video Ekleme Google Konumu

Facebook Hayran Sayfasına Video EklemeFacebook hayran sayfası olan kullanıcıların daha doğrusu bu işi bilmediği halde hayran sayfası açan bilgisiz, yeteneksiz kullanıcıların her zaman merak ettiği sual lerin başında geliyor. Günde onlarca mail alıyoruz. Sual şu: ” Benim facebook’ta hayran sayfam var yeni kurdum fakat video ekleme yapamıyorum.” Gelin şimdi siz yanıtını verin.. Herkeze teker teker yanıt vermektense böyle bir yazı ile onları bilgilendirmek sayfasında video yayınlayamayan kullanıcılar lütfen iyi yazımızı iyi okusunlar. Bilgisayarınızda yer alan bir videoyu aracısız olarak facebook üzerinden yayınlayabilirsiniz . Facebook hayran sayfasına video eklemek için aşağıdaki adımları uygulayın.

1- Hayran Sayfanıza Girin ve Üst Bölümdeki Video Bağlantısına Tıklayın..

2- Ekranın Sağ Bölümünde Yer Alan Yükle Butonuna Tıklıyoruz.

3- Açılan Sayfada Gözat’ı Seçerek Pc’nizdeki Dosyaların Uzantıları Uygun Olduğu Sürece Dilediğiniz Dosyayı Yükleyip Yayınlayabilirsiniz..

 

29 Ağustos 2011
Okunma 227

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious