Facebook Hesap Silme ve Dondurma

Facebook Hesap Silme ve Dondurma 3 516

Facebook Hesap Silme ve Dondurma Google Konumu

Facebook Hesap Silme ve DondurmaPek çok facebook kullanıcısı hesabını kısa süreli nedenlerden dolayı kapatmakta ve sisteme geri yöneldiklerinde malumat larının orada bulunmasını beklemektedir. Kararınız kesin ise bundan sonra Facebook’u kullanmak istemiyorsanız ve üyeliğinizin tamamen silinmesini onaylıyorsanız, makalemizin devamını okuyun. Bu prosedürü uyguladığınızda üyeliğinize 14 gün boyunca giriş yapmazsanız bütün bilgileriniz tamamen silenecek. Facebook hesabınıza başkaları tarafından bir daha erişilemeyecek.

Facebook hesap silme işlemleri için buradan hesabınıza login olun. Ardından üyeliğinizi silmek için buraya tıklayın. Gerekli alanları eksiksiz doldurun.

Facebook Hesap Silme ve Dondurma

Facebook Hesap Dondurma

“Hesabı Dondur” alanından hesabınızı dondurursanız, üyeliğiniz ve onunla alakalı bütün malumatlar diğer Facebook üyeleri için simultane ulaşılamaz vaziyete gelir.

Kararınızınızı kesin verdiyseniz facebook üyeliğinizi “Hesap / Hesap Ayarlar” sekmesinden dondurabilirsiniz. Üyeliğinizi dondurma, üyeliğinizle alakalı malumatları Facebook’tan silecektir.

Facebook Hesap Dondurma

Ayrıca, üyeler facebook’tan yatığı aramalarda sizi göremeyecek veya bilgilerinize ulaşamayacak. Üyeliğinizi tekrar aktif ederseniz, facebook profiliniz eski haline dönecektir. (sevdikleriniz, resimleriniz vb.). Üyeliğinizi tekrar aktif etmek için üyeliğin e-posta mailine giriş yapmanız gerekiyor. Facebook hesabını silemeyen veya donduramayan bilgisever.net okurlarına bu konudan yardımcı olabiliriz.

29 Haziran 2011
Okunma 516

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious