Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol – Facebook Kayıt Ol

Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol – Facebook Kayıt Ol 4 1.229

Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol – Facebook Kayıt Ol Google Konumu

Bu makalemizde siz değerli bilgisever.net okurlarına Facebook’a nasıl üye olunur onu açıklayacağız. Facebook, sizinde bildiğiniz gibi şu dünyanın en büyük sosyal ağı. İçerisinde bir kullanıcının internet ortamında arayacağı pek çok şeyi bulunduruyor.

Hatta yakında facebook arama motoruda geliyor, google ile arası iyi olmayan facebook google’a kafa tutuyor ve rakip oluyor.

Facebook‘ta haber okumaktan, fotoğraf, video izlemeye, birbirinden güzel sözlere, yazılara kadar hemen hemen aradığınız herşeye ulaşabiliyorsunuz. Sizde facebok platformuna katılın Facebook Kayıt Ol prosedürünü hayata geçirin.

Facebook Kaydol Facebook Üye Ol Facebook Kayıt Ol

Bu taleplerinizi hayata geçirebilmek için önce;

Facebook.com orjinal sitesine girin (www.facebook.com)

Sitenin sağ tarafında “Facebook Kaydol” şeklinde bir yazı bulunuyor, o yazının altına Ad, Soyad, E-Posta Adresi, Şifreve Cinsiyet malumatlarınızı girin.

Bu prosedür’ler sona erdikten sonra da Facebook üyeliğinizi aktif etmek için giriş yaptığınız E-Posta adresine yeni bir mail gelecektir. O mail’deki etkinleştirme bağlantısına tıklayın ve üyeliğinizi etkinleştirin.

Facebook Kaydol prosedür’ünüz bu şekilde sona erecektir. Şayet Facebook’a Üye Olma mevzusunda bir problem ile karşı karşıya kalırsanız sizlere yardımcı oluruz.

Facebook’a Kayıt Olma ve login olma ile ilgili sorularınız için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilir, yorum alanı kısmından sorularınızı sorabilir, dilediğiniz yanıtlara ulaşabilirsiniz.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Facebook KaydolFacebook Üye OlFacebook Kayıt Ol | www.bilgisever.net

20 Nisan 2012
Okunma 1.229

Aykut Ercan
http://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Facebook Kaydol – Facebook Üye Ol – Facebook Kayıt Ol için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Zeynep Sezgin ZeyZey dedi ki:

    yaaaa olmuyo işte 🙁

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious