Facebook profilinizi değiştirin

Facebook profilinizi değiştirin 2.5 303

Facebook profilinizi değiştirin Google Konumu

Facebook’un yeni profil sayfa dizayn’ına geçmesiyle epey fazla değişiklikler meydana geldi. Profil’imizin en üst kısmında yani grafiklerde bazı kareler gösterilmekte. İşte bu kareleri bir kaç grafik ile epey eğlenceli ve değişik bir profil sayfası vaziyetine dönüştirebilirsiniz. Bunu uygulamak için aynı resmi değişik partlara bölerek upload edebilirsiniz.

Tabi bununla uğraşmaya zamanınız ve yeteneğiniz yoksa size zorlanabilirsiniz. İşte bu anlamda yeni bir sistem aracılığıyla hemen bir kaç tıkla halledebiliyorsunuz. Bu sistemin adı “Profile Banner”.

Bu sistemde ya hazır grafiklerden ya da kendi upload edeceğiniz grafiği otomatik partlayıp, upload ederek sizin için bu işlemleri yapıyor. Şayet sizde uygulamak isterseniz bu bağlantıdan adrese ulaşabilirsiniz.

Editör Notu: Arkadaşlar bazı kişiler profil sayfasındaki resmi arkadaşlarının göremediğini söylüyor. Bunun sebebi arkadaşlarınızın bu profil sistemine daha geçmemiş olmasıdır. Bunun için bu yazıyı onlara göstererek onlarında yeni profil sistemine geçmesini sağlayabilirsiniz. Makalemizin en üstünde facebook beğenme butonuna tıkladığınızda otomatik bir şekilde profilinizde bu yazı yayınlanacaktır. Bu şekilde dostlarınızda makalemiiz okuyabilir ve yeni profil sistemine geçmek isteyebilir. Önerim bu makalemizi facebook butonuna tıklayarak beğenmenizdir.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

23 Ocak 2012
Okunma 303

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook profilinizi değiştirin için 4 Yorum Yapılmış.

 1. güncel blog dedi ki:

  Güzel bir paylaşım tşk ederim hocam….

 2. uçurum dizisi dedi ki:

  yeni profiller çok gıcık geliyor, bu yenilikler bir türlü bitmedi gitti

 3. blog dedi ki:

  Güzel bir paylaşım tşk ederim

 4. güncel blog dedi ki:

  Teşekkürler,yararlı içeriklerini devamlı takip ediyorum.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious