Facebook Üye Ol – Facebook Kaydol

Facebook Üye Ol – Facebook Kaydol 3.5 1.201

Facebook Üye Ol – Facebook Kaydol Google Konumu

Dünyanın en büyük sosyağ ağı olan Facebook’a üye olmanın pek çok yolu bulunmaktadır. Bu makalemizde size en basit olan yolu anlatacağız. Facebook Üye Ol prosedürünü uygulayabilmeniz için ilk önce size vereceğimiz Facebook Giriş linkine tıklamanız gerekiyor. Makalemizin son bölümünde Facebook Kaydol linki bulunmaktadır. Şayet daha önce oturum açmadıysanız bu sayfalar sizi otomatik olarak facebook kayıt bölümüne yönlendirecektir. Facebook Üye Olma linkine tıkladığınız zaman açılan sayfada makalemizin son kısmında bulunan resim gibi bir form ile karşılaşacaksınız.

İşte bu formda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girin, aktif olan bir mail adresinizi girin ardından Kaydol butonuna tıklayın. Bu prosedürleri uyguladığınız an Facebook kayıt işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır. Özellikle formdaki (mail) adresinizin doğru olup, olmadığına özen gösterin. Eğer mail adresinizi (sallarsanız) veya yanlış mail adresi yazarsanız, facebook üyeliği alamazsınız, çünkü e-mail onay gerekiyor. Üye olma işlemi tamamlandıktan sonra, e-mail adresinize gelen aktivasyon bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Bu bağlantıya tıkladığınız an facebook üyeliğiniz aktif olacaktır ve kullanıma hazır bir halde olacaktır. Bu arada sizden istenen diğer bilgilerin (tamamını) doğru girmek zorunda değilsiniz. Mesela doğum tarihi pek çok yerde sizi tanıtan ve bankalar olsun, devlet daireleri olsun pek çok yerde sorulan ve merak edilen bir bilgi olduğu için doğru girmeniz tavsiye edilmez.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Facebook Üye Ol – Facebook Kaydol | www.bilgisever.net

8 Temmuz 2012
Okunma 1.201

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook Üye Ol – Facebook Kaydol için 1 Yorum Yapılmış.

  1. briket makinesi dedi ki:

    çok yaygın bir sosyal ağ, kayıt olmakta zor değil.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious