Yeni Tasarımımız Bilgisever Teması Çok Yakında!

Yeni Tasarımımız Bilgisever Teması Çok Yakında! 3.5 320

Yeni Tasarımımız Bilgisever Teması Çok Yakında! Google Konumu

Merhaba sayın bilgisever okurları ve takipçilerim..

Uzun zamandır Bilgisever tasarımını değiştirmiyordum. Değiştirmeme min en büyük nedenlerinden biriside malesef hoşuma giden bir tema bulamamamdı. Alternatif temalarımız daha kötü olduğu için mecbur olarak weblebi v1 temasını kullanıyorduk. Evet artık o günler tamamen geride kaldı.

Kendi wordpress temamızı tasarlıyoruz yaklaşık 2 haftadır bu işin içindeyiz harika bir tema ortaya çıkardık temanın %80’i tamamlandı header, sidebar, footer dahil kodlama olarak hepsi yapıldı fakat yeni olarak eklediğimiz css3 kodlarının eski internet explorer sürümlerinde (İE6) bazı grafiklerin uyumsuz olduğunu ve tamamen grafiklerin gözükmediğini fark ettik ve yeni temamızın grafiklerini bazı uygulamalar ile internet explorer eski sürümlerine uyumlu hale getiriyoruz.

En yakın zamanda yani ort. 3-4 güne kadar Bilgisever Teması yayında olacaktır. Eski tasarımdan tamamen kurtulacağız. Yep yeni tema ile sizlerin huzurunda olacağız. Tasarladığımız Bilgisever Tema sının eksikleri bitince burada Bilgisever.net’de ücretsiz olarak tüm webmasterlara dağıtmayı düşünüyoruz.Temanın yapım aşaması sona erdiğinde temanın ücretsiz dağıtımı hakkında gerekli açıklamaları yine burada yapacağız..

Buyrun yeni bilgisever tasarım’ımızın demo görüntüsü.

Resmi tam ekran olarak görebilmek için üzerine 1 kez tıklayın.

ÜST KISIM (Üst menü & Slider )

Bilgisever Teması

ORTA KISIM (Sponsor & Tabs Menü )
Bilgisever Teması

ORTA KISIM (Yazı alanı & Css3 Menü )
Bilgisever Teması

ALT KISIM (Footer )

Bilgisever Teması

Yeni tasarımımızı nasıl buldunuz ? görüşlerinizi almak isteriz.

28 Mayıs 2011
Okunma 320

Kaan Sever
http://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Yeni Tasarımımız Bilgisever Teması Çok Yakında! için 3 Yorum Yapılmış.

  1. kadir dedi ki:

    Gerçekten güzel merakla bekliyoruz …

  2. mustafa hakverdi dedi ki:

    çok güzel bir tema olmuş. bizi daha fazla bekletmezsiniz umarım 🙂

  3. Güncel Site dedi ki:

    Selam hocam başarılı bir tema olmuş. Herhalde bazı temelarınızı yayınlıyorsunuz ama malesef linkler kırık çıkıyor. İndirmek isterdim ama sağlık olsun. Selametle.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious