4 Ağustos 2011 Pagerank Güncellemesi

4 Ağustos 2011 Pagerank Güncellemesi 3 68

4 Ağustos 2011 Pagerank Güncellemesi Google Konumu

4 Ağustos 2011 Pagerank GüncellemesiGoogle herkezi şaşırtmaya devam ediyor. Her 3 ayda bir pagerank güncellemesi yapan google son şu 2 ayda tam 3 kez pagerank güncellemesi yaptı. Google siteleri artık daha yakından takip ediyor. PR değeri kazanan webmasterlar bu duruma fazla sevinmesin, PR değeri her zaman kalıcı olmayabilir.

Sitelerini ilgisiz bıraktıkları zaman diğer güncellemede PR’leri düşebilir. Bu güncellemede daha çok site güncelliğine önem veriliyor. Güncel siteler PR değeri kazanırken, uzun zamandır güncel olmayan siteler PR değeri kaybediyor. Bundan önceki güncellemede PR alan sitelerimle uzun zamandır ilgilenmedim ve daha çok bilgisever ile ilgilendim ilgilenmediğim sitelerin PR leri düştü. Bilgisever.net 4 Ağustos 2011 pagerank güncellemesinde PR 0’dan PR 3’e yükselmiş durumda. Güncelleme hakkındaki yorumlarınızı düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla burada paylaşabilirsiniz.

6 Ağustos 2011
Okunma 68

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious