Adobe Flash 11 Sesleri Duyuldu

Adobe Flash 11 Sesleri Duyuldu 3.5 84

Adobe Flash 11 Sesleri Duyuldu Google Konumu

Adobe Flash 11 Sesleri DuyulduMicrosoft Silverlight gibi bir firmadan sonra istikbali tartışılır olan Flash, sistemine yeni özellikler getiriyor ve güçlenerek geliyor. İnternetteki istikbali üzerine bu münakaşaların yaşandığı sırada Adobe firması, Flash 11 için çıkış tarihini duyurdu.

2011 Ekim ayında tamamlanacak olan Adobe Flash 11′de 3D yardımı dae bulunacak. Yani bu ay içerisinde, tarayıcı üzerinden üç boyutlu flash oyunlar da oynayabileceksiniz.

Adobe Flash 11′le beraber Ekim ayında Air 3′ün de piyasaya sürüleceğini söyleyelim. Adobe Flash’ın yeni versiyonunu açıklarken bir yandanda Flash’ın oyun piyasasındaki konumu hakkında da açıklamalarda bulundu.

“Tüm internet kullanıcılarının %70′i, Facebook’taki her 10 oyundan 9′u ve Google+’taki oyunların %70′i flash destekliyor. Flash uygulaması, oyunları, en iyi satan konsol oyununun ulaştığından 11000 kat daha fazla kişiye ulaştırabiliyor. Adobe Flash uygulaması, internet dünyasının yeni nesil konsoludur.”

3 Ekim 2011
Okunma 84

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious