Adsense Çöp Siteleri Bulma

Adsense Çöp Siteleri Bulma 3.5 144

Adsense Çöp Siteleri Bulma Google Konumu

Adsense Çöp Siteleri Bulmaİnternet sitenizde kesinlikle görmek istemediğiniz reklamlar (sitenizin içeriği ile uyumlu olmayan kısacası istemediğiniz tarz…) yayınlanabiliyor. Biz bu reklamlara kısaca “çöp reklamlar” diyoruz. Siz bu çöp reklamları bulabilmek ve engellemek için çok emek sarfediyorsunuz siz engelledikçe yeni çöp reklamlar ortaya çıkıyor. Sizlere düşünüp test ettiğim, olumlu sonuca ulaştığım, kolay ve bir o kadar kullanışlı önerilerde bulunacağım.

İnternet siteniz forum, haber, makale, kısacası özgün bir içeriğe sahip vb. ise bu görmek istemediğiniz türdeki google adsense reklamları yayınlanabiliyor. Bu reklamları bulabilmeniz bazen gerçekten çok zor oluyor. Bu istenmeyen reklamlar ziyaretçilerinizi adeta siteden kaçıran reklamlar. Farklı çözüm taktikleri vardır fakat açıklayacağım taktik gayet basit ve kullanışlıdır. Hem reklam kazancınız yükselebiliyor hemde site değerinize faydası olabiliyor. Pek çok webmaster arkadaşlarımız bloğunu ziyaret ede ede farklı sayfaları aça aça bu Çöp Reklamları bulabilmek için çaba gösteriyor. Anlatacağım taktik ile çalışmalarınız hızlanacaktır.

Çöp Reklamları Filtreleme avantajınız olacaktır.

14 Mayıs 2011
Okunma 144

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious