Anahtar Kelime Belirleme

Anahtar Kelime Belirleme 3.5 89

Anahtar Kelime Belirleme Google Konumu

Anahtar kelimeleri belirleyelimKeywords (Anahtar Kelime), internet sitelerinin seo tatbikatları, zaviye taşlarından birisidir. Anahtar kelimeler internet sitelerini Google’a en güzel biçimde tanıtan araçlardır. Sitenizi amaç kelimede Google’da yükseltmede önemli rolü oynar anahtar kelimeler. Bu sebepten dolayı’da anahtar kelimeleri en güzel biçimde seçmelisiniz. Yani SEO’nun sistemini, hayat noktasını oluşturacak girişim burasıdır. Bu hamleyi muvazenesiz yaparsanız, yapacağınız diğer hamlelerin size hiçbir faydası dokunmayacaktır. Şimdi detaylı bir şekilde anahtar kelime belirleme sistemini açıklayacağım.

Keyword Tool External

Evet arkadaşlar Google Adwords’ün keywords bulma aracı ile de sağlam sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizlere iki tane alternatif takdim ediyorum. Aşağıdaki metotlar la veya Google’ın Keyword Tool External aracı ile amaç kelimenizi etkileyen keywords ler belirleyebilirsiniz.  Buraya tıklayarak arac’a erişebilirsiniz

Anahtar Kelime Belirleme

Tarayıcımız dan google.com’a girelim. Devamını resimli olarak açıkalyacağım.

1 Anahtar kelimeleri belirleyelim

2 Anahtar kelimeleri belirleyelim

3 Anahtar kelimeleri belirleyelim

4 Anahtar kelimeleri belirleyelim

19 Mayıs 2011
Okunma 89

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious