Belki de

Belki de 3.5 164

Belki de Google Konumu

fgggfg
Çöküşlerdeyken belki de karşıma çıkan doğru kişiydin sen. Kaybedecek o kadar çok şey varken belki de her gün yeniden bulduğum aşkımdın. Nasıl veya ne kadar sevdiğimi umursamıyorum. Umurumda olan aramızdaki imkanlılık. Görülecek yaşanılacak çok şey var. Ama görmemiz lazım. Birbirimizin kalbini kırmadan önce düşünmeliydik, neleri kaybedeceğiz? Belki çoğu kez kurtarıldık ama ya bu sefer gerçekten kaybedersek? Sesini çok seviyorum, beni rahatlatıyor. Ama bazen yükseldiğinde ağlatıyor. Damlalarımda yansıman beliriveriyor.
Üzgünüm belki istediğin gibi bir ilişki yaşatmıyorum. Ama bana bakmana bile aşığım ben. Eskiden imkansızdı. Ama gördün mü olasılığı varmış. Çok fazla anımız var. Acı veya tatlı. Belki sen yağmurdan sonraki gökkuşağıydın, herkesin ilgiyle baktığı ama benim bir türlü renklerini çözemediğim. Belki de kendimi affettirmek için yaptığım şirinliktin, şapşal bir şekilde kahkaha atan. Belki kavganın ortasında gülüp ” noldu ” diye soran o ses tonuydun sen, duyduğum an içime sıcaklık veren. Belki de yaptığım hataydın, ders almamı sağlayan. Nerede, nasıl, ne zaman olduğumuz pekte önemli değil. Belki benim için Titanic filminin sonuydun, bitmesini asla istemediğim veya yatağımdaki ayıcık, konuşamıyorken bile elinde tuttuğu kalpten beni ne kadar çok sevdiğini anladığım.
Yüzümdeki gülümsememdin, tutamayıp kahkaha attığım. Büzdüğüm dudaktın, bakılınca sıradan olan ama birçok anlam yüklediğim. Ama sen benim diğer yarımdın. Hayatımın devamını birlikte geçireceğim…

Yazar: Haribo

www.bilgisever.net

27 Temmuz 2013
Okunma 164

Haribo
https://www.bilgisever.net
17

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious