Bıktım

Bıktım 3.5 164

Bıktım Google Konumu

Bıktım senden ve o aşık olduğum gülüşünden. Bıktım hareketlerinden ve tavırlarından. Bıktım bana olan sözlerinden, bakışlarından. Herşeyinden bıktım.

Çok yordu beni. Çünkü her ne zaman senden vazgeçmeye çalışsam ve vazgeçmeme çok az kalsa sen yine her zaman ki gibi başka yalanlarla karşımda dikilmiş beni bir şekilde vazgeçiriyorsun. Aşk’ın beni böyle yıpratacağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Bazen kendi kendime aşk bana göre değil bile der oldum. Çünkü evet bana göre değil. Sadece gerçek aşklar bana göre bunu anladım. İnsan neden sevdiğini kaybettiğini düşünür bilir misiniz ? Çünkü bir  olay atlatmışızdır ve eskisinden daha farklı davranır karşımızdaki kişi. Bence bunların hepsi negatif düşünmekten ortaya çıkar. İnsan sevdiğini ne zaman kaybeder bilir misiniz? Doğru aşkı bulduğunda bu fırsatı değerlendirmediği zaman kaybetmiş olur. Ve ben değerlendiremedim. Şansım varken senden kurtulup kaçamadım. Şimdi tamamen mahkümun olmuş durumdayım. Beni kurtaracak bir kimse yok. Hayatta tutunacak bir desteğim kalmamış durumda. Sadece yardımına ihtiyacım var. Lütfen beni yeniden boş yere aşık etme kendine. Yine kandırma beni.  Çünkü daha fazla dayanacak gücüm kalmadı ve artık ne yaparsan yap ben belirlediğim kararın üstünde duracağım…

Yazar: Haribo
www.bilgisever.net

11 Nisan 2012
Okunma 164

Haribo
https://www.bilgisever.net
17
Bıktım için 3 Yorum Yapılmış.

  1. Tayfun dedi ki:

    tebrikler duyguları ne güzel de ifade etmişsiniz kaleminize sağlık. sevgilerimle…

  2. Nilay Akay dedi ki:

    içten sevgi dillerden dökülen bağlılık ve samimiyettir. sevgiye hasret şiirin ta kendisidir tebrikler şiir.çok güzeldi….

  3. Tuğçe dedi ki:

    okudukça ağlayası, ağladıkça okuyası geliyor insanın 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious