Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır?

Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır? 4 1.694

Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır? Google Konumu

İnternet dünyasının en önemli çılgınlığı 7′den 70′e tüm insanların bir araya toplandığı bu yer sanal alemi adeta derinden etkiliyor.
Dünya genelinde sevilen Chatroulette.com kamerali arkadaşlık ve chat ortamıdır. Kullanıcıların web kamera görüntüleri internet ortamında yayınlanır ve zevkli bir sohbet ortamı sağlanır.

Yabancı dilinizi geliştirmek ve tüm dünya genelindeki insanlarla tanışmak, dost, arkadaş edinmek istiyorsanız eğer Chatroulette işinizi görecektir. Bay / Bayan herkesin faydalandığı bu sistem tamamen ücretsiz ve kolaydır. Dileyen herkes bu sistemden faydalanabilir.

Neredeyse her ülkeye ait Chatroulette uzantılı bir internet adresi vardur. Mesela türkiyenin Chatroulette.com.tr’dir fakat en yaygın olanı elbette Chatroulette.com’dur 7’den 70’e tüm insanları aynı platform’da toplayan bu siteyi nasıl kullanabilirim diyorsanız eğer makalemizin devamını okuyun.

Chatroulette.com Nasıl Kullanılır ?

Başlangıçta Chatroulette’nin orjinal sitesine girin şayet siteye ilk kez giriyorsanız Sağ Üst bölümde yer alan profil butonundan bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Chatroulette.com Sohbete Nasıl Başlanır ?

Sol üst bölümdeki start (başlatmak) adlı butona tıklayın ardından  açılan kamera kullanımı kutucuğun’a izin verin. Düzenek kendiliğinden bir kullanıcı bulana dek arama yapacaktır.

CHATROULETTE.com Kullanıcı Değiştirme Nasıl Olur?

Start (başlatmak) adlı butonun bulunduğu kısımda çıkacak olan Next (ileri) butonuna tıkladığınızda kullanıcı değişecektir.

CHATROULETTE.com Arama Nasıl Durdurulur?

Sol üst bölümde görünen stop (durdurma) aldı butona tıkladığımız zaman arama durdurulacaktır ve tekrar start (başlatmak) adlı butona tıkladığımızda ise başlayacaktır .

Şayet sizde yeni ilişkiler, dostluklar kazanmak ve yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız Chatroulette.com rüzgarına katılın.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır? | www.bilgisever.net

18 Nisan 2012
Okunma 1.694

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır? için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Yandex Bot dedi ki:

    […] Chatroulette.com Nedir? Nasıl Kullanılır?  […]

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious