Dövme Modelleri 2012

Dövme Modelleri 2012 4 2.131

Dövme Modelleri 2012 Google Konumu

Dövme eskiden bir hayli az rastlanan ve ilginç karşılanan bir vaziyet iken son dönemlerde ülkemizde de bir hayli yaygınlaştı. Erkekler kadar bayanların da dövmeye ilgi duyduğu bir hakikat. Dövme yalnızca hoş bir görüntü sergilemek maksatlı olabileceği gibi pek çok deri hastalıkları yada kalıcı deri izlerine kapatma misyonlu da yeğleme edilen bir meta vaziyetini aldı.

Fakat vücudumuza dövme yaptırmadan önce çok bir hayli düşünmemiz gerekir. Hem dövmenin uygulanaccağı nahiye hem de uygulanacak desen veya yazılacak yazı titiz bir şekilde belirlenmelidir. Gerçekten bu vaziyet sonraki yaşantımızda vazgeçmek istemeyeceğimiz bir tarzda olmalıdır. Her ne kadar toplum aracılığıyla eskisinden çok kullanılmasa da Avrupa devletleri kadar bedenimizdeki dövmeye ülkemizde olağan bir şekilde bakılmamaktadır. Ayrıca dövme nin büyük ve alenen gözüken yerde olması oldukça kritik bir vaziyet sergilemektedir. Bu nedenle iş hayatınızıda etkileyebileceğini kesinlikle unutmayın.

Pek çok yerde dövme yapılmakla beraber yaptıracağınız insanı titiz bir şekilde belirlemenizde yarar vardır, aksi takdirde  türlü enfeksiyonlara maruz kalabilirsiniz.


Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Dövme Modelleri 2012 | www.bilgisever.net

4 Nisan 2012
Okunma 2.131

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Dövme Modelleri 2012 için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Bunemi dedi ki:

    Çok teşekkürler dövmeler için.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious