En Güzel WordPress Seo Eklentileri

En Güzel WordPress Seo Eklentileri 3.5 144

En Güzel WordPress Seo Eklentileri Google Konumu

İnternet dünyasında milyonlarca blog sitesi olduğunu hepimiz gayet açık bir şekilde biliyoruz ve tüm bu blog sitelerinin arasında kendi blog sitemizi üst sıralara çıkarmak gerçekten çok zordur. Fakat imkansız’da değildir. Sitemizi google ve diğer arama motorlarında daha üst sıralara çıkarabilmek için SEO hakkında pek çok çalışmalar yapmamız gerekmektedir.

Biz kendi blog sitemizi bu harika seo eklentileri ile daha üst sıralara taşıyabiliriz. Seo eklentileri sitemizin içeriğinin google ve diğer arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilmesine ve içeriğimizle uyumlu ziyaretçileri çekebilmemize kolaylık sağlar.

Siz internet sitenizde ne kadar özgün  ve kaliteli içerikler giriyorsanız olursanız girin kaliteli bir seo eklentiniz olmadan beklediğiniz hiti elde edebilmeniz gerçekten zordur. Aşağıda vereceğim WordPress Seo Eklentileri ile sitenize daha yüksek hitler kazandırabilirsiniz.

WordPress All In Seo Eklentisi

En fazla kullanılan ve tanınan wp seo eklentisidir. Bu eklenti ile etiketlerin, içeriklerin, sayfaların, title ve meta taglarını bulabilir kafanıza göre düzenleyebilirsiniz. Bu eklenti aktif olduğu zaman yazı eklerken yazılar ile uyumlu title ve meta tag yazmanız için yeni bir sınıf oluşturur. Bu eklentiyibütün sitelerinize kesinlikle kurmanızı öneriyorum.

İndirme Sayfası

WordPress TGFI Seo Eklentisi

WordPress sitenizde sayfaların title ve meta taglarını analiz edebilmenize yardımcı seo eklentisi , yukarıda yayınladığım eklentiye alternatif olarak kullanılabilir ama ona göre daha basit bir eklentidir.

İndirme Sayfası

WordPress Simple Tags Eklentisi

İçeriklerinize etiket eklerken , mümasil ve dikkat çekici etiketleri sizler için gösteren bir eklenti , bu özellik WP 2.7 sürümünden diğer sürümlerde olan bir özellik ile mümasil gösterse de bu seo eklentisi ajax ile değişiklik isteyenler için uygundur.

İndirme Sayfası

WordPress Google XML Sitemaps Eklentisi

Google ve benzeri arama motorlarının sevdiği sitemap’ları otomatik yapan bu eklenti ile bloğunuzu daha çabuk indexletebilirsiniz. Kesinlikle bu eklentiyi öneriyorum.

İndirme Sayfası

WordPress Platinium Seo Eklentisi

Platinium Seo eklentisi all in one seo ile aynı işlevi yapmaktadır ve ona meydan okuyabilecek hususiyet’lere sahiptir. fazladan permalinklerinizi (kalıcı bağlantılarınızı) düzenlemeniz sırasında,otomatik olarak 301 yönlendirmesi yapabilmektedir.

İndirme Sayfası

WordPress Redirection Eklentisi

Bu eklenti ile sitenizi başka bir internet sitesine sorunsuz bir şekilde kolaylıkla yönlendirebilirsiniz , 301 kullanarak internet sitenizi başka bir siteye yönlendirir.

İndirme Sayfası

WordPress Seo Smart Links Eklentisi

Siteniz’den dışarıya çıkış yapan linklerde “nofollow” tagı ile “_blank” tagı (farklı sayfada açmaya yarar.) gibi ekstra’lardan yararlanmanızı sağlayan bir seo eklentisidir.

İndirme Sayfası

12 Mayıs 2011
Okunma 144

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
En Güzel WordPress Seo Eklentileri için 1 Yorum Yapılmış.

  1. islami videolar dedi ki:

    All in seo eklentisi kurulu iken SEO Title Tag eklentisini kursam sorun olur mu?

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious