Facebook Hayran Sayfası Oluşturma

Facebook Hayran Sayfası Oluşturma 3.5 191

Facebook Hayran Sayfası Oluşturma Google Konumu

Facebook Hayran Sayfası Oluşturmaİlk önce kendinize Hayran sayfası oluşturacağınız bir kişi belirlemelisiniz. Bu kişi kendiniz olabilir, dostunuz veya ünlülerden birisi de olabilir. Bu mevzuda bir limitleme yoktur. Beyninizde tasarladıysanız Hayran sayfası oluşturacağınız kişiyi şimdi sayfa oluşturma prosedür üne değineceğiz. Facebook hayran sayfası oluşturmak için buraya tıklayın. Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda Hayran sayfası malumatlarını oluşturacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada sayfa için belirleyeceğiniz adı, sayfanın lansmanını ve kendinizle alakalı mukteza bilgileri girerek sayfanızı açacaksınız. Sayfanız amade vaziyede gelmiş şekilde karşınıza çıkacaktır. Bu sayfaya kafanıza göre gibi müzik, video, resim vb. ekleyebilirsiniz.

Facebook hayran sayfalarında hayranlarınız artarsa bu hayran sayfasını satarak ilerde kazanç sağalama şansına bile sahipsiniz. Oldukça harika bir yöntem ve sizde bu yöntemden kesinlikle faydalanmalısınız. Örnek bir Hayran Sayfası Bağlantısı:

BİLGİSEVER  HAYRAN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN !

Yukarıdaki bağlantımızda örnek sayfamızdır. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

26 Ağustos 2011
Okunma 191

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious