Facebook Reklam Sorunu Çözümü

Facebook Reklam Sorunu Çözümü 2 253

Facebook Reklam Sorunu Çözümü Google Konumu

Facebook reklam sorunu çözümü nihayet bulundu arkadaşlar. Bilgisever.net’te çözüm yollarını sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Facebook reklam sorunu nasıl çözülür diyorsanız eğer makalemizin devamını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Şayet facebook’u türkçe olarak kullanıyorsanız uygulanması gereken işlem çok kolay aslında. İlk önce hesap adlı buton’a tıklayınız. Bu yeni açılan sayfadan “Hesap Ayarları”na giriniz. Facebook Reklamları kısmına gelerek tıklayınız. ”Platform bölümündeki reklamların bilgilerini şu üyelere göstermesine izin ver” yazısının yanındaki kutucukta ”Hiç kimse’ opsiyon’unu işaretlemeniz kifayetli olacaktır.

Hemen ardından uygulamanız gereken bir işlem daha var arkadaşlar. Bulunduğunuz sayfanın alt kısmına gelip Facebook Reklamları’nda sosyal aksiyonlarımı kimler görebilir:’ yazısının yanındaki kutudaki ”Hiç kimse” opsiyon’unu işaretleyiniz. ”Değişiklikleri kaydet’ butonuna tıklamanız kifayetli olacaktır. Bundan sonra facebook reklamları sayfanızda görünmeyecektir.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net – Facebook Reklam Sorunu Çözümü

3 Mart 2012
Okunma 253

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook Reklam Sorunu Çözümü için 5 Yorum Yapılmış.

 1. Lastikçi dedi ki:

  tşk ederim bu konuyu arıyordum bende. lastik ile ilgili face reklamı yapacaktım. bu sorunu çözemedim.

 2. baykusreis dedi ki:

  çok güzel bir paylaşım teşekkür ederiz …

 3. Bakburaya dedi ki:

  Teşekkür ederim işimi gördü. Emeğinize sağlık.

 4. Serhat dedi ki:

  selam,
  şu anda bu işlem yapılmıyormu? ben yapamadım site hata veriyor yeni kullanıcı kabul etmiyor gibi.

 5. serhat dedi ki:

  admin cevaaaappppp 🙁

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious