Facebook Toplu Davet Kodu 2011

Facebook Toplu Davet Kodu 2011 1 118

Facebook Toplu Davet Kodu 2011 Google Konumu

Facebook Toplu Davet Kodu 2011Facebook toplu davet kodunu yasaklamak için ne kadar uğraşsa da sayfa kurucuları büyük bir azimle bu kodu internette arıyor, tarıyor, kodluyor, kodlatıyor yani bir şekilde yeni metot’lar buluyor. Bundan sonra toplu davet kodu o kadar sık bulunup işe yaramaz vaziyete geliyordu ki bu kodu bulduğumda da maalesef  çalışmıyor gözüyle bakmıştım fakat ne mutlu ki beni yanılttı.

Buyrun arkadaşlar çalışan facebook toplu davet kodu:

javascript:elms=document.getElementsByName(“checkableitems[]”);for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type=”checkbox” )elms[i].click()};

Facebook Toplu Davet Kodu Kullanımı

Arkadaşları davet et bağlantısına tıkladıyın ardından Yakındaki Etkileşimler i Tüm Arkadaşları Ara yapın. Arkadaş listenizdeki kaydırma çubuğunu en alta kadar getirdiğinizden emin olun. Ardından facebook toplu davet kodu nu adres çubuğuna yapıştırın ve bekleyin. Arkadaş miktarınıza göre uygulama süresi artabilir veya azalabilir kaygılanmanıza gerek yok işlem sona erdiğinde bütün arkadaşlarınız işaretlenmiş olacaktır.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

16 Kasım 2011
Okunma 118

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook Toplu Davet Kodu 2011 için 2 Yorum Yapılmış.

  1. live football dedi ki:

    kardeş bende olmadi

  2. nazan türk dedi ki:

    teşekkürler 😉

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious