Facebook Zaman Tüneli Kapakları, Kapak Resimleri, Fotoğrafları

Facebook Zaman Tüneli Kapakları, Kapak Resimleri, Fotoğrafları 5 778

Facebook Zaman Tüneli Kapakları, Kapak Resimleri, Fotoğrafları Google Konumu

Facebook, zaman tüneli uygulamasını yani (timeline)’ı çıkardığı günden beri pek çok facebook üyesi zaman tüneli ile ilgili pozitif veya negatif konsept bildirdi. Timeline uygulamasını sevmeyip eski facebook tasarımına geçebilmek için pek çok facebook üyesi web dünyasında bunun metot’larını aradı.

Tahminimize göre facebook zaman tüneli uygulaması yani (timeline) artık bu şekilde kalacak, hiç değişmeyecek. Eski tasarıma geçiş sistemi henüz düşünülmüyor. Bütün bunlar meydana gelirken zaman tüneli’ni şahsi’leştirmekte artık bize düşünüyor. Eski konum güncellemelerini değiştirmek, resimleri ayarlamak ve kapak fotoğrafı ilave etmek.

Kapak fotoğrafı, profil sayfanıza giren üyelerin ilk gördüğü şey olacak. Bu nedenle sizi en iyi afade eden veya en beğendiğiniz resimleri belirlemeniz gerekiyor. Pekala kararınızı verdinizmi?

Facebook Zaman Tüneli KapaklarıGoogle’dan Gelen Aramalar:
Yaratıcı zaman tüneli kapakları, Facebook zaman tüneli fotoğrafları, zaman tüneli kapakları, zaman tüneli resimleri, Kapak Fotoğrafları , Kapak Resimleri , facebook zaman tüneli resimleri, en iyi facebook zaman tüneli kapakları, ilginç zaman tüneli kapakları

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Facebook Zaman Tüneli Kapakları | www.bilgisever.net

18 Nisan 2012
Okunma 778

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Facebook Zaman Tüneli Kapakları, Kapak Resimleri, Fotoğrafları için 1 Yorum Yapılmış.

  1. zaman tüneli kapakları dedi ki:

    Facebook’ta Her An Zorla Zaman Tüneli’ne Geçirilme Endişesiyle Psikolojisi Bozulan Genç, Antidepresanlarla Ayakta Duruyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious