Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir?

Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir? 5 381

Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir? Google Konumu

Facebook Zaman Tüneli facebook’un son çıkardığı yenilik olan zaman tüneli uygulaması ilk zamanlarda bayağı ilgi çekmişti arkadaşlar fakat son dönemlerde pek çok facebook kullanıcısı aracılığıyla gereksiz, kötü ve hoş karşılanmayan bir uygulama haline gelmeye başladı.

Bu düzeneğe facebook zaman tüneli yada facebook zaman çizgisi isminin verilme nedeni belki farkına varmıştırsınız; facebook üyeliği yada sayfası kurulduğu ilk zamanlardan beri, sayfayı iki maddeye bölen, yayınlanan içeriklerin, sağlı sollu müsavi vaziyette dağıtılmasını, paylaşılmasını sağlayan transparan mavi çizgiye timeline yani (zaman çizgisi) denilmektedir.

Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir?

Facebook zaman tüneli uygulamasını facebooktan aracısız bir şekilde kapatmak şu an içi muhtemel değil ama tarayıcılara kurulan bir kaç eklenti yardımıyla eski görünüme dönüştürebilmek basit ve muhtemel’dir. Makalemizin devamında tarayıcılara göre kurulum anlatılmaktadır okuyun ve sizden istenen metotları eksiksiz bir şekilde uygulayın.

Google Chrome’da Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir?

Google Chrome için : Bu eklenti google chrome tarayıcısı için bir hayli basit ve güvenli’dir. Bu eklenti yardımıyla eski görünüme kavuşabilirsiniz.. Eklenti’nin adı Timeline Remove yalnızca yükleyin ve olanları seyredin.

Editör Notu : Bu eklenti yalnızca kullandığınız pc’de muteber olabilmektedir. Farklı pc’lerde de bu eklentiden yararlanabilmeniz için aynı eklentiyi yükleyip aktif ediniz.

Firefox Mozilla’da Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir?

Firefox Mozilla için : Firefox tarayıcısında eklentiye ihtiyacımız yok. Araçlar bölümünden kullanıcı arayüzü değiştirme internet explorer -> internet explorer 7 yi işaretlediğiniz an eski görünüme kavuşabileceksiniz. Facebook Zaman Tüneli İptal Etme ile ilgili soru ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum alanından bizlere ve diğer bilgisever.net okurlarına iletebilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneli Yeni Görünümü

Facebook Zaman Tüneli Eski Görünümü

Google’da Son Aranan Kelimeler:

 • Facebook eski haline getirme
 • Facebookzaman tüneli iptal etme
 • Facebook zaman tüneli nasıl iptal edilir?
 • Facebook zaman tüneli kapatma
 • Facebook zaman tüneli nasıl kaldırılır?
 • Facebook zaman tünelinden çıkış
 • Facebook zaman tüneli ne işe yarar?
 • Facebook zaman tüneli silme
 • Facebook zaman tüneli çıkış
 • Facebook zaman tünelinden çıkma
 • Facebook zaman tünelinden nasıl çıkarım?

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir? | www.bilgisever.net

21 Nisan 2012
Okunma 381

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook Zaman Tüneli Nasıl İptal Edilir? için 1 Yorum Yapılmış.

 1. Musicasyon dedi ki:

  Tşklerrrr

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious