Facebook’ta Ücretsiz Reklam Vermek

Facebook’ta Ücretsiz Reklam Vermek 4 424

Facebook’ta Ücretsiz Reklam Vermek Google Konumu

Facebook'ta Ücretsiz Reklam VermekSon zamanlarda artık internet sitesi olmayan şirket neredeyse yok denecek kadar azaldı, hatta sayısı artan bloglar, kurumsal internet siteleri, bireysel internet siteleri ve daha fazlası devamlı olarak reklama gereksinim duyar. Fakat “tık başı maliyet” düzeneği ile ilerleyen bu web sitelerinde reklam vermek bazen aşırı derecede pahalıya mal olabiliyor.

Facebook.com reklam kuponu kodu kullandırarak üyelerine 105 TL valöründe reklam vermelerini temin edebiliyorki ki bu da 1500 tekil hit manasına geliyor.Qapacity.com adresine girin ve yeni kullanıcı hesabı oluşturun, hesabınızı mail adresinize gelen etkinleştirme maili ile etkinleştirin. 1-3 Gün arasında mail hesabınıza “facebook code” adında bir mail gelecek. Qapacity.com profilinize girip şahsi sayfanıza geldiğinizde 50? valöründe (105 TL) bir facebook kupon koduna ehil olacaksınız. Bu kod ile üyeliğinize ilave edilen 105 TL yi reklam vererek değerlendirebilirsiniz ve 0 TL kaldığı zaman reklamınızı kaldırarak reklam kampanyanızı sonlandırabilirsiniz.

Facebook'ta Ücretsiz Reklam Vermek

Her üyelik için bir adet kupon kabul eden facebook.com’da birden fazla üyelik alarak birden fazla kupon kodu kullanılabilir ve yüzlerce TL reklam harcaması yapan firma iseniz bu harcamadan tamamen kurtulabilirsiniz.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

7 Ağustos 2011
Okunma 424

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Facebook’ta Ücretsiz Reklam Vermek için 1 Yorum Yapılmış.

  1. murat dedi ki:

    en kısa surede denemeliym, cok teşekkurler.


    Sent mobile via MebApp.com. *Free on participating carriers.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious