Facebook’tan Para Kazan, Sayfanı Büyüt!

Facebook’tan Para Kazan, Sayfanı Büyüt! 2 131

Facebook’tan Para Kazan, Sayfanı Büyüt! Google Konumu

Merhaba arkadaşlar bu uygulamayı iyinet aracılığıyla tanımış oldum adı Liked Win! oldukça güzel bir uygulamadır. Beğenmeye başla veya Premium beğenmeye başla buton’larından herhangi birine tıkladığınızda uygulama sizleri otomatik olarak facebook sayfalarına yönlendiriyor sizler sayfaları beğendikten sonra kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız krediler sayesinde isterseniz facebook sayfanızın reklamını yaparak, hayran sayınızı artırabiliyorsunuz.

İsterseniz (ödeme yapıldıktan sonra) tl (türk lirası) şeklinde ödeme bilgilerini girdiğiniz paypal hesabınızdan çekebiliyorsunuz. Ben bu uygulamayı facebook sayfam için kullandım ve gayet olumlu bir sonuç ile karşılaştım. Uygulama kazandığınız tl ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Aşağıda kanıt olarak ödeme alan bir kullanıcının çekmiş olduğu resim bulunmaktadır.

Uygulama’ya gitmek için buraya tıklayın.

18 Kasım 2011
Okunma 131

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious