Google Adwords Anahtar Kelime Bulma Aracı

Google Adwords Anahtar Kelime Bulma Aracı 3 210

Google Adwords Anahtar Kelime Bulma Aracı Google Konumu

Google Adwords Anahtar Kelime Bulma AracıBu makalemiz Google Adwords un bizlere sağlamış olduğu kolaylığı, yani ücretsiz anahtar kelime bulma aracını bilmeyenler için altın bilezik değerindedir. Evet değerli bilgisever okurları Google Adwords Keyword Tool External yani (Google Adwords Anahtar Kelime Bulma Aracı) nın ne işe yaradığını ve bu araçla ne gibi işlemler yapabileceğinizi sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım.

Yeni web sitesi açan acemi webmaster lar için veya web sitesi olupta anahtar kelime belirleyemediği için akıla ilk gelen, hit getirmeyecek + düşük rekabetli kelimeleri seçen webmaster lar için Google teknoloji devi nin bizlere sağlamış olduğu bu ücretsiz kelime aracı yapılmıştır. Bu araç ile web sitelerinize kolaylıkla anahtar kelime bulabilirsiniz.

(Kelime veya kelime öbeği) alanına aramak istediğiniz anahtar kelimeyi girin. (Web sitesi) alanına web sitenizi girin, (Güvenlik Kodu) nu girin ve ara butonuna basın. Aradığınız anahtar kelime hakkındaki bütün detaylar düzenli bir şekilde listelenecektir.

Google adwords anahtar kelime bulma aracının görüntüsü..

Google Adwords Anahtar Kelime Bulma Aracı

Ülkelere göre arama özelliği, Anahtar kelimenin Ne kadar rekabetli olduğu? Genel aylık arama trafiği, Yerel aylık arama trafiği ve buna benzer pek çok özellik bu araçta mevcuttur. Beğendiğiniz anahtar kelimelerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz, Metin olarak veya yıldızlı olarak görüntüleyebilirsiniz, Anahtar kelimenize benzer olan kelimeleri bulabilirsiniz. Web site sahipleri için geliştirilmiş bir kolaylıktır. Lafı fazla uzatmadan bu araca ulaşabileceğiniz linki veriyorum. Google adwords anahtar kelime bulma aracı’nı kullanmak için buraya tıklayın..

Makale: Kaan Sever
www.bilgisever.net

9 Haziran 2011
Okunma 210

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious