Google Kredi Kartı Verecek

Google Kredi Kartı Verecek 3 233

Google Kredi Kartı Verecek Google Konumu

Google Kredi Kartı VerecekGoogle, AdWords reklamcılarına çok az faiz nispetli kredi kartı vermeyi dünüşüyor.İSTANBUL – MasterCard aracılığıyla üretilecek olan kredi kartının senelik ücreti olmayacak ve senelik yüzde nispeti yüzde 8,99 olacak. Fakat müşteriler bu kart ile yalnızca AdWords reklamlarından satın alabilecek. Başka ihtiyaçları için kullanamayacak. Sosyalmedya.co’nun açıklamasına göre, kredi kartı üretilmesinin nedeni, küçük ve orta ölçekli firmaların yoğun reklam kampanyalarına destek vererek satışlarını çoğaltmalarını sağlamak.

Google’ın global online pazarlama genel başkan yardımcısı Claire Johnson, küçük ve orta ölçekli firmaların literatürlerinin hacirli olduğunu ve çoğunluk nakit akışında zorluk çektiklerini, pek çoğunun reklam kullanmadan hatta reklamların değerini dahi anlayamadan büyümeye kalkıştıklarını söyledi.

Google bu kartı tam olarak kimlere vereceğini şu noktada bildirmesede de kredi kartı ehil lerine verilecek kredi ölçüsünün maksimum düzeyde tutulacağı söyleniyor. Çarşamba gününden itibaren de seçilecek müşterilere yollanacak kredi kartını kullanabileceklerine dair davetiye ile projenin beta testi denenecek.

Google Kredi Kartı Verecek

Makale Yazarı: Kaan Sever
Bilgisever.net | Webmaster

29 Ağustos 2011
Okunma 233

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Google Kredi Kartı Verecek için 3 Yorum Yapılmış.

  1. Kenan Yılmaz dedi ki:

    google kendini iyice aştı 😀

  2. bursa evden eve dedi ki:

    Google ne yapsa tutar bence Türhiyede büyük bi pazar google için

  3. Mert Kozan dedi ki:

    Google için türkiye değil dünyada büyük bir pazar.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious