Google Yazılarınızı Hızlı İndexlesin

Google Yazılarınızı Hızlı İndexlesin 3.5 183

Google Yazılarınızı Hızlı İndexlesin Google Konumu

Google Yazılarınızı Hızlı İndexlesinÖzgün ve kaliteli yazılar yazarak popüler konulara inhisar internet sitelerin en büyük problemlerinin ilkinde özgün içerik hırsızları geliyor. Dakikalar boyunca emek verilip yazılan özgün içeriklerinizin botlar tarafından internet sitenizden çalınıp konu olarak açılması bir kaç saniye’lerini alıyor Durum bu vaziyete gelince özgün içerik hırsızları ile başa çıkmamız zorunlu oluyor en yakın zamanda yazınızı google’a ileterek, indexletmemiz gerekiyor.

Google’ın internet sitenizi ve içeriklerinizi daha çabuk görebilmesini istiyorsanız ping motorları tarafından google bot’larını internet sitenize yönlendiren sistemleriyden yararlanmalısınız. Pekala nedir bu ping servisleri nasıl kullanılır , kısaca özetlemek gerekirse asliye olarak bu ping servisleri büyük içerik depoları olarak sınıflandırılırlar sizin belirttiğiniz internet sitesindeki içerikleri havuza alır ve  Google Hızlı İndex botlarını internet sitenize yönlendirir bu durumda internet siteniz anında indexlenir ve özgün içeriklerinizi çalan hırsızlardan önce yazınızı google önbelleğine alır onlar çalsa bile google çalıntı içerik olduğunu farkeder bu teknik ile kısa süre sonra çalıntı yapan internet siteleri google arama motorundan yok olur.

WordPress blog sistemi kullananlar webmaster’lar ping işini manuel olarak yapmak yerine wp otomatik ping sisteminden yararlanabilir. Ayarlar menü’sünün yan tarafında olan “Yazma” menü’sünün hemen altına ping listenizi yazabilirsiniz..

Ücretsiz Ping Hizmeti Veren İnternet Siteleri

http://rpc.pingomatic.com/
http://pingoat.com/goat/RPC2
http://pinger.blogflux.com/rpc
http://rpc.blogrolling.com/pinger/
http://ping.bitacoras.com
http://ping.feedburner.com
http://blogsearch.google.com/ping/RPC2
http://blog.goo.ne.jp/XMLRPC
http://blogmatcher.com/u.php
http://ping.blo.gs/
http://ping.weblogalot.com/rpc.php
http://ping.syndic8.com/xmlrpc.php
http://rpc.weblogs.com/RPC2
http://rpc.britblog.com
http://rpc.wpkeys.com
http://www.blogoon.net/ping/
http://xmlrpc.blogg.de
http://xping.pubsub.com/ping

16 Mayıs 2011
Okunma 183

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Google Yazılarınızı Hızlı İndexlesin için 1 Yorum Yapılmış.

  1. web dedi ki:

    Sitelerin hiç birine girilemiyor linkler bozuk galiba

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious