Google Yeniden Değerlendirme Talebi

Google Yeniden Değerlendirme Talebi 3.5 251

Google Yeniden Değerlendirme Talebi Google Konumu

İnternet siteniz google arama sonuçlarından tamamen yok olduysa, hak ettiğiniz sıralamada olmadığınızı tahmin ediyorsanız ve Google Teknoloji Dev’inin kurallarına (https://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769&hl=tr ) sorunsuz bir şekilde

uyduğunuzu düşünüyorsanız internet siteniz için yeniden değerlendirme işlemi başlatabilirisiniz. İnternet sitenizde meydana gelen hosting kesintileri, domaininize yapılan spam backlink işlemleri, isminize eklenen hacklinklere veya bu gibi yanlış anlaşılmalara karşı Google Teknoloji Devi’ne sitenizi

tamamen yeniden değerlendirmesi için bir bildirim

yapabilirsiniz ve sitenizi

kurtarabilirsiniz arkadaşlar ben çok değerlendirdim

bu şekilde ticket’lara cevap tam 15 gün sonra geliyor suçsuz olduğunuz ispatlanırsa eski sıralamanıza kavuşabiliyor ve filtreden tamamen çıkabiliyorsunuz arkadaşlar aşağıdaki verdiğim bağlantıya tıklayın google editörleri ile iletişim kurun sorununuzu anlatın..

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration?hl=tr&pli=1

Google Yeniden Değerlendirme Talebi yollarken kesinlikle yalan söylememeye dikkat edin arkadaşlar yanlışta yaptıysanız herşeyi olduğu gibi anlatın editörler internet sitenizi baştan sona kadar inceleyecek ve ona göre işlemleri yapacaklardır..

4 Mayıs 2011
Okunma 251

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Google Yeniden Değerlendirme Talebi için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Soner dedi ki:

    çok yardımcı oldunuz bana sağolun makalelerinizi severek okuyorum..

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious