Google’dan Gmail’a Hızlı İletişim Sistemi

Google’dan Gmail’a Hızlı İletişim Sistemi 4 219

Google’dan Gmail’a Hızlı İletişim Sistemi Google Konumu

Google'dan Gmail'a Hızlı İletişim Sistemi

Google teknoloji devi dün itibariyle resmi Gmail bloğunda açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Popüler e-posta hizmetine yeni bir sistem ilave edildiği anlatıldı.  Google adsense reklamlarının yer aldığı mesaj alanının sağ tarafına gelen eklenti ile e-posta yolladığınız kişinin kayıtlı malumat ları, daha önce ki e-postalarınız, twitter üyeliği ve Google araçlarındaki malumatları listeleniyor.

Birden fazla insana yolladığınız maillerde chat hususiyetleri de bu sistem ile kullanılabilecek. Şu anda Türkiye’de değerlendirilmeyen fakat yurtdışında etkili olan sistem kısa bir süre sonrada Türkiye’de etkili olacak. Google Voice‘da widgeta ilave edilmiş. Uzun lafın kısası Google bu sistem ile Gmail’i yalnızca e-posta servisinin mavera sında tam bir haberleşme aracı haline getirmiş.

Yine kısa bir süre önce “önemli postalar” hususiyet’ide ilave edildi gmail’de, arşivle, spam bildir, sil butonlarının hemen yanına + ve – tarzında butonlar eklenip kısa yol temin edildi

. Ekstra dan sol taraftaki menüde yıldızlı neticelerin altındada önemli bölümü yer almış aslında yıldızlı neticelere göre daha olanaklı bir sistem haline gelmiş, kullanım rahatlığı ve listeleme sistemi yardımıyla daha müessir kullanılacaktır.

15 Haziran 2011
Okunma 219

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious