Hotfile Upload Yaparak Para Kazanma !

Hotfile Upload Yaparak Para Kazanma ! 1 521

Hotfile Upload Yaparak Para Kazanma ! Google Konumu

Son zamanlarda hotfile üzerinden download işlemi yapmak bir hayli popüler duruma geldi. Bu alanda bu sitelerden download edilen dosyaları upload yaparak para kazanma bir kazanç noktası durumuna geldi. Örnek olarak web sitesine dosya upload yapan bir kişi, upload başına para veren bir web sitesini tercih ederse dönem içerisinde download ölçüsüne vabeste olarak internet üzerinden kazanç sağlamaya başlamış olacaktır. Kısacası web üzerinden kazanç ve ek bir gelir sahibi olmak upload yaparak çokta zor değildir. Yalnızca ne zaman nereden kazanç elde edilebileceğini öğrenmek gerekir. Bunu bilir ve doğru vakitte doğru işlemi uygularsanız kolay para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Mesela son zaman albümlerini ve son zaman vizyon filmlerini upload edin ve paylaşın, binlerce indirme sayısı ile olabildiğince iyi bir kazanç elde edin.

23 Ağustos 2011
Okunma 521

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Hotfile Upload Yaparak Para Kazanma ! için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Hakan KANAT dedi ki:

    Hotfile’a upload ile para kazanma devri bir nevi geçti, bir çok download sitesi hotfile rakip şuanda wupload , filesonic , uploaded ama tabi hotfilenın hala bir piyasası var …

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious