Hotmail.com Kaydol Msn Aç

Hotmail.com Kaydol Msn Aç 5 2.326

Hotmail.com Kaydol Msn Aç Google Konumu

Hotmail dünya’da en fazla tercih edilen mail hesabıdır. Hotmail’e kaydolarak kolayca yeni bir mail adresi alabilirsiniz bir yandanda Windows Live Messenger (Kısa Adı MSN) için de faydalanabileceğiniz bir üye hesabı olacaktır.

Hotmail.com adresine kayıt olmak için www.hotmail.com adresine girin açılan sayfadaki direktifleri izleyin. Bu sayfaya girdiğinizde sizi live.com uzantılı alakalı bir Hotmail Kaydolma adresine yönlendirecektir.
Açılan adres’in sağ tarafında “Windows Live ID’niz yok mu?” diye bir yazı olacak.  Bu yazının hemen alt kısmında yer alan Kaydol tuşuna tıklayarak Hotmail Kayıt adresine ulaşabilirsiniz.

Türlü uzantılara ehil Hotmail Üyelikleri alabilmek için makalemizin devamını okuyun. Hotmail.com.tr Ocak 2010 tarihinden itibaren yayın hayatına başlamıştır. Yeni olduğu için bu sistemi yada msn uzantısını  pek fazla kullanan yok. Kendi isminiz başka kişiler aracılığıyla kapılmadan önce hemen bir yeni mail hesabı açın. Bu sistemden faydalanmak ve isminize özel hotmail msn hesabınızı kapmak için elinizi çabuk tutun.

Hotmail.com Kaydol ( Resimli Anlatım)

Bütün bu prosedür’ler sona erdikten sonra size özel bir hotmail msn hesabı olacaktır. Bu msn hotmail hesabı ile E-mail gönderebilir yada e-mail alabilirsiniz. Windows Live icon’u gördüğünüz tüm internet sitelerinde üye girişi yapabilir ve tekrar Windows Live Messenger yazılımı ile oturum açıp dostlarınız ile sorunsuz sohbet fırsatına sahip olabilirsiniz..

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Hotmail.com Msn Kaydol | www.bilgisever.net

3 Nisan 2012
Okunma 2.326

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious