Hotmail Hesabı Açma, Hotmail Aç

Hotmail Hesabı Açma, Hotmail Aç 4.5 1.489

Hotmail Hesabı Açma, Hotmail Aç Google Konumu

Hotmail yada rastgele bir email adresiniz yada hesabınız mevcutsa açılan sitede Evet, e-posta adresimi kullan opsiyon’u aktif olarak kalsın. Şayet yeni Hotmail e-posta hesabı alıp bunu MSN adresi şeklinde kullanmak isterseniz Hayır, beni ücretsiz MSN Hotmail e-mail hesabı alabilmem için kayıt et opsiyonunu aktif edin İLERİ butonuna tıklayın.

Seçenek 1: Var olan Email hesabınızı – dilediğiniz şifreyi – şifre tekrarını – Şifrenizi kaybettiğinizde sorulacak Gizli sorunuzu – Gizli sorunuza cevabı – En alt kısma fotoğrafta görülen metinleri eksiksiz bir şekilde yazıp İLERİ deyin.

Seçenek 2: Ülke – dilediğiniz Email hesabınızı (içerisinde Numara ve Harf Olmak Şartıyla) – Şifrenizi – Şifre tekrarını – isterseniz parolanızı unuttuğunuzda parola yollanacak bir diğer e-posta hesabınızı – İsim Soyisim vb. bilgilerinizi – En alt kısma fotoğrafta görülen metinleri eksiksiz bir şekilde yazıp İlERİ deyin.

Bundan sonra yeni açtığınız ve var olan hesabınızı yada yeni kaydettiğiniz Hotmail hesabınızı ve parolanızı MSN messengera girerken kullanabilirsiniz.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Hotmail Hesabı AçmaHotmail Aç | www.bilgisever.net

22 Nisan 2012
Okunma 1.489

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Hotmail Hesabı Açma, Hotmail Aç için 2 Yorum Yapılmış.

  1. Bilişim dedi ki:

    sitende çok takıldım çko güzel konular paylaşıyorsunuz

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious