Hotmail Kayıt Ol – Msn Kayıt Ol – Messenger Üye Ol

Hotmail Kayıt Ol – Msn Kayıt Ol – Messenger Üye Ol 3.5 2.065

Hotmail Kayıt Ol – Msn Kayıt Ol – Messenger Üye Ol Google Konumu

Hotmail.com‘un yenilenmesiyle beraber kayıt olmakta bir hayli zorlaştı. Hızlı ve kolay bir şekilde @hotmail.com hesabı açmak istiyorsanız eğer makalemizin devamını okuyun. Gerçekten çok basit ve hızlı bir yoldur arkadaşlar.

Evet başlayalım isterseniz. İlk önce Hotmail.com orjinal internet sitesi üzerinden Üyelik açmak bir hayli yorucu bir iştir. Bu nedenden dolayı anında kısayol işlemlerine geçiyoruz.

Uygulamanız gereken Account Services hotmail servislerinin bizlere sağladığı kısayol’a girmek ve KAYDOL adlı butona tıklamak. Tıkladıktan sonra 2 tane opsiyon çıkacak.

Evet, e-posta adresim kullanılsın
Hayır, beni ücretsiz MSN Hotmail e-posta adresi edinmem için kaydet

E-Posta Adresim Kullanılsın

Yahoo, mynet vb. email adresiniz varsa eğer hotmail.com’un bizlere sağladığı bu opsiyon ile email adresinizi msn şeklinde kullanabilirsiniz. Daha önceden almış olduğunuz email adresinizi msn şeklinde kullanmak istiyorsanız eğer bu opsiyonu işaretleyin.

Hayır, beni ücretsiz MSN Hotmail e-posta adresi edinmem için kaydet

Bu kısım Normal @hotmail.com hesabı alabilmek için Kullandıgımız kısım opsiyon’u seçerek DEVAM butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra üyelik bölümü açılacaktır. Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun ve Kabul Ediyorum opsiyonuna tıklayın. Ardından kaydetmiş olduğunuz hotmail / msn hesabınızı kutucuğa yazıp ilerledikten sonra hesabınız aktif olacaktır.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Hotmail Kayıt Ol –  Msn Kayıt Ol Messenger Üye Ol | www.bilgisever.net

20 Nisan 2012
Okunma 2.065

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious