İnstagram Nedir? İnstagram Nasıl Kullanılır?

İnstagram Nedir? İnstagram Nasıl Kullanılır? 2.5 321

İnstagram Nedir? İnstagram Nasıl Kullanılır? Google Konumu

İnstagram, Apple store’de milyonlarca kişiye erişen ve ardından android versiyonunu satışa sunan bir görüntü yayınlama uygulamasıdır.

Başlangıç olarak iOS için oluşturulan, sosyal ağ amaçlı resim yayınlama uygulamasıdır. Bu denli popüler olmasının nedenlerini tetkik edecek olursak, çok seri resim çekme, türlü efektler ekleme ve en mühimi çok basitçe sosyal ağlarda yayınlama fırsatı sunması.

İnstagram resimlerimizi çekip retro efekti eklememizi sağlamasıyla sosyal ağlardan ayrılamayanları olmazsa olmaz uygulamaları arasında.

İnstagram uygulaması sosyal ağ gibi çalışan, sosyal ağ sayfalarınız olan Facebook ve Twitter‘daki gibi son düzenlemeler sayfanızı dolduruyor. Bunun yardımıyla arkadaş platformunuzdakilerin son yayınladıklarını kolaylıkla izleyebiliyor ve beğenebiliyorsunuz.

İnstagram’ın ismi türkiye’de pek duyulmuyordu taki facebook 1 milyar $’a satın alana kadar. İsmi facebook aracılığıyla sonradan duyuldu. İlerleyen dönemlerde instagram uygulamasının üye miktarında daha da yükseliş olacağı bir gerçek.

İnstagram uygulamasını download etmek isteyenler Android Store‘den (Yeni ismiyle Google Play)’den indirebilirler.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: İnstagram Nedir? İnstagram Nasıl Kullanılır? | www.bilgisever.net

26 Nisan 2012
Okunma 321

Aykut Ercan
https://www.bilgisever.net
Bu yazar hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious