İnternetten ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea sms mesaj gönder

İnternetten ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea sms mesaj gönder 1 5.574

İnternetten ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea sms mesaj gönder Google Konumu

İnternette gezinirken gerçek olmadığını düşündüğüm bir konunun gerçek olduğunu gördüm. O konu hakkında her arama yaptığımda karşıma saçma sapan pop-up, splash ve virüs içeren internet siteleri çıkıyordu. Anlatmak istediğim konu internetten sms mesaj göndermek.

Bu sms gönderme sistemi bütün telefon hatlarında muteberdir. Turkcell hattımda deneme yaparak olumlu sonuç aldım. Vodafone ve Avea hatlarında mesaj iletilme zamanı biraz uzayabiliyor.

Uygulamanız gereken tek madde internet sitesine girip Nickinizi, Ülke ve şehir kodu ile beraber mesajın yollanacağı tel nosunu, iletinizi yazmak. Ülke ve şehir kodunu belirtirken 00905377353400 halinde birleşik olarak. Ülke, şehir kodu ile beraber login olmayı unutmayın. SMS yollamak için buraya tıklayın…

Daha kaliteli ve mümasil siteler gördükçe bu konuya ilave ediyorum. Şu anda daha kaliteli bir ücretsiz sms gönderme servisi buldum. Siteye girip ülkenizi belirleyerek 5377136271 şeklinde tel nonuzu yazıyorsunuz. Yabancı bir servis olduğu için sms lerinizde Türkçe karakter sorunları oluşabiliyor : “ıİşŞĞğöÖüÜ” bu karakterleri kullanmamaya dikkat edin. Bir sorunda mesaj başlığı giremiyor olmanız. Yani adınızı sms içerisinde “ben Kaan Sever web sms ile yaziyorum” şeklinde yazmalısınız.. Yolladığınız ücretsiz smsler çok hızlı iletiliyor. Bu siteden ücretsiz sms gönderebilirsiniz : http://www.freesms.net

Değerli bilgisever okurları internette gördüğüm sitelerin büyük bir kısmı ne yazıkki kapandi. Yeni ücretsiz sms yollayabileceğiniz internet sitelerini araştırırken harika bir site buldum. Bu sitede bir üyelik alıyorsunuz ve her gun krediniz kadar bedava sms yollayabiliyorsunız. Mesajlar çok hızlı iletiliyor gerçekten güzel bir sistem buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olun. Sistemin dili Türkçe kullanımı gayet basittir. Gördüğüm en kaliteli ücretsiz mesaj servisi.

Bu servisle ilk olarak hediye kredilerinizle sms yollayabilirsiniz. Ardından her gün saat 18:00 ve 19:00 arası bedava sms yollayabilirsiniz. İsterseniz bir dostunuza siteden  ”Kredi Kazanın” adındaki size bedava kredi sağlayacak linki yollayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Veya 5 TL gibi bir ücrete tam 30 gün boyunca sms yollayabilirsiniz.

Bu bedava servisler türk insanlarının sürekli sevdikleriyle, kandil iletileriyle ve yakınlarıyla etkin oluşlarından ötürü kısa zamanda Türkiyeye servislerini kapatmaları yinede beklenebilir.

Bu nedenden dolayı çok ucuz (neredeyse karşılıksız) bir halde aşağıdaki sistemlerden yararlanarakta hat servisiniz ile sms yollayabilirsiniz.

Turkcell ve Vodafone’da günde 15, Avea’da günde 20 mesaj hakkı ücretsiz.

Avea Hat Kullananlar
Avea web SMS hizmetinden kullanıcı şifrenizi isteyiniz. Şifreniz ile login olarak mesajlaşabilirsiniz. Bu hizmet ile bir ücretli sms yolladığınızda Avea işletmenlerine 20 kısa mesaj yollayabilirsiniz. Diğer işletmen için yine ücretli tarife muteber.

Turkcell Hat Kullananlar
Turkcell WebMesaj hizmetine Turkcell SuperSifre niz ile login olmalısınız. SUPERSIFRE’ye sahip olmak için SIFRE yazıp 2222′ye sms yollayabilirsiniz. Ücretsiz SUPERSIFRE niz sms olarak gelecektir. Turkcell hatlı telefonlara gün içinde 15 kısa mesaj yollayabilirsiniz.

Vodafone Hat Kullananlar
Bu bağlantıya tıklayarak My Vodafone üyeliğinize şifreniz ile login olmalısınız. Şayet daha önce bu hizmetten yararlanmadıysanız kayıt olmanız gerekmektedir. Şifre almak için cep telefonunuzun sms alanına SIFRE yazıp 7048′e sms yollayınız. My Vodafone ile ilk yollama ücreti yada kontörü olmaksızın bütün Vodafonelulara 15 kısa mesaj yollayabiliyorsunuz.

 Editör Notu: Lütfen mesajlarınızı bu sayfadaki yorumlar alanında değil yukarıda ki tıklamanızı istediğim bağlantıya tıklayarak açılan sitede anlattığım şekilde yazın.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

13 Ağustos 2011
Okunma 5.574

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
İnternetten ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea sms mesaj gönder için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Hakan KANAT dedi ki:

    yıllardır olan bir sistem bu ama hiç kullanasım gelmiyor bedava olsa bile 😀

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious