iPad 2 İçin Böbreğini Sattı !

iPad 2 İçin Böbreğini Sattı ! 4 130

iPad 2 İçin Böbreğini Sattı ! Google Konumu

iPad 2 İçin Böbreğini Sattı !Çin’de yaşamını sürdüren ve 17 yaşında olduğu tespit edilen Xiao Zheng ameliyat olarak böbreğinin birini aldırdı ve bir miktar para karşılığında sattı. Parası olmadığı için böyle birşey yaptığını Shenzhen TV’de anlatan Zheng sanal dünyada bir ilan bulduğunu açıkladı. İlanda böbrek bedeli olarak yüklü bir miktar para verileceğinin bildirildiğini anlatan Zheng böbreğini aldırmak için Hunan eyaletindeki Chenzhou’ya gitmiş. 28 nisan’da ameliyat’a giren ve böbreği satılan Zheng’e 20 bin yuan (yaklaşık 5 bin 460 TL) verilmiş.

Ardından bu parayla iPad2 ve iPhone satın alan gencin böbreğini sattığı annesinin kuşkusu üzerine anlaşılmıştır. Gencin annesi çocuğunun elinde pahalı aletlerle gelmesinden kuşkulandığını ve süreki baskı yaparak sebebini öğrendiğini söyledi. Polis hadise üzerine harekete geçti fakat ameliyatı yapan doktorlarla ilgili hiçbir emareye rastlanmadı.

Komünist düzenle yönetilen Çin’de mal sahibi olma isteğinin gençlere zarar verdiği ve bu konuda tedbir alınması gerektiği anlatılıyor.

19 Ağustos 2011
Okunma 130

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
iPad 2 İçin Böbreğini Sattı ! için 4 Yorum Yapılmış.

 1. Erdi dedi ki:

  5 bin tl azmış. Burada piyasası daha iyi 😀

 2. Ramazan Güngör dedi ki:

  Yakında başka birşey almak içinde beynini satar artık 🙂

 3. Kaan Sever dedi ki:

  beyni zaten yokmuş böbreğinide satmış tam olmuş 😀

 4. Ramazan Güngör dedi ki:

  5 Bin ucuza satmış 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious