iPhone 5’in Fiyatı Sızdı !

iPhone 5’in Fiyatı Sızdı ! 5 75

iPhone 5’in Fiyatı Sızdı ! Google Konumu

iPhone 5'in Fiyatı Sızdı !Apple iPhone’un yeni prototip’i iPhone 5 haftaya basına bildirilecek. Fakat büyük bir ilgiliyle beklenen telefonun fiyatı ve bazı hususiyetleri ile ilgili internette sızıntı bilgilere ulaşabilmek muhtemel.
Engadget adresinde yer alan bir haberde, kontratlı internet ve iletişim paketleri veren Cincinatti Bell adlı şirketin web sitesinde daha yayına verilmeyen bir taslak sayfanın görüntüsü yer aldı. Sayfada, görüntüsü henüz konmamış iPhone 5’in 32GB hafızalı prototipi için 639.99 dolar fiyat görünüyor.

Sayfada iPhone 5’in 8MP kameraya, 4 inç ekrana ve 4G hızında internete sahip olacağı vukuf’u da yer alıyor.
Geçen sene iPhone 4 satışa sunulduğunda, 32GB bellekli 3G prototipini kontratsız fiyatı 539 dolar olarak bildirilmişti.
Web adresindeki taslak sayfalardan bir başkasındaysa, çıkıp çıkmayacağı çok konuşulan iPhone 4S prototipine ait vukuflar var. Buna göre iPhone 4S’in 16GB hafızalı prototipinde 5MP kamera, 3.5 inç ekran ve yeni A5 işlemci bulunuyor. İphone 5 fiyatı ise taslak sayfada kontralı olarak 99.99 dolar olarak verilmiş.

İNTERNETTE ÇOK TARTIŞILAN İPHONE 5 KONSEPT VİDEOSU

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

4 Ekim 2011
Okunma 75

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
iPhone 5’in Fiyatı Sızdı ! için 1 Yorum Yapılmış.

  1. -EagLe- dedi ki:

    Çok harika olacağa benziyor

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious