Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011 3.5 369

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011 Google Konumu

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011Justin Bieber 2011 senesine farklı bir saç modeli ile girdi. 1994 yılında dünyaya gelen yani 16 yaşında olan genç şarkıcı Justin Bieber, daha uzun ve sola yatık olan saçlarını biraz daha kısaltarak hafif tarzda yön değiştirdi. Artık Justin Bieber’in yeni saçları sağ tarafa yatık. Justin Bieber’in yeni saç versiyonunu sevenleri büyük bir ilgiyle karşıladı.

Justin Bieber Kimdir?

Justin Drew Bieber, 1 Mart 1994 tarihinde dünyaya gelen Kanadalı pop,modern R&B sanatçısıdır. Geleceği, bir video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 senesinde Scoot Braun aracılığıyla keşfedilmesi ile başladı. Ardından Braun Justin Bieber’ın menajeri olmuştur. Bieber Atlanta’da, Bieber ve R&B şarkıcısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun’nun ortak firması Raymond Braun Media Group (RBMG) ile sözleşme imzalamış,[8]ve hemen ardından Island Records ile albüm anlaşması yapmıştır.

Justin Bieber’ın ilk şarkısı One Time bir hayli iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile beraber Kanada Hot 100 de 15 e, Bilboard Hot 100 de ise ilk 20 ye girme muvaffakiyeti elde etmiştir. Justin Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009 da satışa sunulmıştur. Ayrıca 2. devam albümü “My World 2″ büyük muvaffakiyet yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby dünya genelinde başarı sağlamıştır, Baby klibi ile dünya’nın en 1. video paylaşım sitesi Youtube’de en fazla seyredilen video rekorunu kırmıştır. 2010 senesi Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En güzel Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En güzel Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 senesi MTV Video Müzik Yarışmasında “En güzel Yeni Sanatçı” ve 2010 senesi MTV Avrupa Müzik Yarışmasında “Yılın Erkek Sanatçısı” mükafatı kazanmıştır.

Justin Bieber 2011 Yeni Saç Stili Modeli

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011

6 Ekim 2011
Okunma 369

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Justin Bieber Yeni Saç Modeli 2011 için 4 Yorum Yapılmış.

 1. mustafa dedi ki:

  bu cocuk 10 farklı gorunuste olabiliyor bizim berberler sacımızı 1 şekle zor sokuyo;:)

 2. Gulzare Huseynova dedi ki:

  Mustafa bey, yorumunuzu cok begendim, gercekten de bir az guldum acikcasi. ama yine de cok begendim

 3. selim dedi ki:

  yaw kızlar bu herif için çıldırıyor neresi için bilmiyorum bizimde elimizden tutacak birisi olursa bizde sesimize uygun şarkı söyleriz yani

 4. kübra dedi ki:

  yerim laaaa

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious