Kauçuk Zemin: Yeni Moda

Kauçuk Zemin: Yeni Moda 3.5 481

Kauçuk Zemin: Yeni Moda Google Konumu

Çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, kreşler, anaokulları, okul bahçeleri, spor sahaları için yepyeni bir teknoloji: kauçuk zemin Esnekliği ve darbe emici özelliği sayesinde kaçuk zemin kaplama, düşme ve darbe sonrası oluşabilecek yaralanmaları engelliyor. Özellikle çocuklar ve gençler için önemli bu alanlarda kauçuk zemine ihtiyaç duyuluyor.
Bunun yanında ahırlar, besi çiftlikleri, garajlar, balkonlar, havuz kenarları, dış mekan tenis alanları, bisiklet yolları, teraslar ve çok amaçlı spor alanları da kauçuk zeminle kaplanabiliyor.
Uzun ömürlü olan ve kolay temizlenen kauçuk zemin, esnekliği sayesinde insanı yormuyor ve yüksek yürüyüş konforu yaratıyor. Üstün drenaj sayesinde şiddeyli yağmur sonrasında bile üzerinde su birikintisi oluşmuyor, kuru ve temiz kalıyor.
Karo, altıgen, kilitli, dikdörtgen, yap-boz ve dökme seçeneklerinin yanında, kırmızı, yeşil, siyah, mavi ve turuncu renklerde kauçuk zemin ürünleri bulunmakta.
2008 yılında Çevre Bakanlığından ömrünü tamamlamış lastikler konusunda geri dönüşüm lisansı alan Selçuk Kauçuk, geri dönüşümlü kauçuk zemin kaplama ürünleri üretiyor, hem ülkeye, hem de çevreye hizmet ediyor.
Konya merkezli firma yüksek kalite ürünleriyle sektörde lider olma yolunda hızla ilerliyor, geride memnun müşteriler bırakıyor. Bugüne kadar İzmir, Konya, Gaziantep, Karabük, Zonguldak, Bolu, Uaşk, Isparta, Niğde başta olmak üzere pek çok şehirde belediyeler için kauçuk zemin döşeyen Selçuk Kauçuk, sektörde adından söz ettiriyor.
2001 yılında günde 4.000 ayakkabı üretimiyle hizmete başlayan, sonra bu sayıyı günde 8.000 ayakkabıya çıkaran Selçuk Kauçuk, 2006 yılında otomotiv yan sanayi sektörüne girdi, giriştiği her işte başarılı oldu ve 2009 yılında kauçuk zemin kaplama ürünleri imalatına başladı.
Mehmetçik için 30.000 kar botu üreten Selçuk Kauçuk, Somali’ye ve sel sonrasında Pakistan’a ayakkabı gönderdi. Doğada ancak 150 yılda yok olan otomobil lastiklerini geri dönüşüm yöntemiyle kazandı.
Selçuk Kauçuk geride memnun müşteriler, sağlıklı oyun alanları bıraktı, hızla büyüyor ve güven veriyor, Konya’nın sanayi devlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

23 Şubat 2012
Okunma 481

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious