Liked Win Hilesi Otomatik Sayfa Beğenme

Liked Win Hilesi Otomatik Sayfa Beğenme 3 1.627

Liked Win Hilesi Otomatik Sayfa Beğenme Google Konumu

Liked Win Hilesi Otomatik Sayfa BeğenmeLiked Win web sitesine daha önceden girmeyenler için ilk önce küçük bir paragraf düzenleyelim. Liked Win Facebook da uygulama şeklinde düzenlenip kazanç’ta sağlanabilir. Facebook sayfanıza üye’de kazandırabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem sayfa beğendikçe kredi elde ederek, o kredileri değerlendirebileceğiniz yararlı bir sistemdir.Bu sistemin hilesi çıkmıştır ve bende bugün sizlere bu hileyi sunmak istiyorum. Otomatik sayfa beğenerek kredinizi kolayca artırabilirsiniz.

Liked Win‘e kayıt olmayı unutmayın, kayıt gerektiren bir sistemdir. Şimdiden herkese bol şanslar, bol krediler diliyorum. Sürekli yenilenen yeni versiyonu çıkartılan bir yazılımdır. Fakat ben yeni versiyonda bazı problemler yaşadım.

Liked Win Hilesi‘ni İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Sürekli yenilenen yeni versiyonu çıkartılan bir yazılım olduğu için burada yazılımın indirme linkini vermek istemiyorum arkadaşlar. Orjinal sitesinden indirirseniz daha verimli sonuç alabilirsiniz.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

18 Ağustos 2011
Okunma 1.627

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Liked Win Hilesi Otomatik Sayfa Beğenme için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Orhan dedi ki:

    teşekkürler, güzel bir programa benziyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious