Msn Kaydol Windows Live Messenger

Msn Kaydol Windows Live Messenger 5 3.942

Msn Kaydol Windows Live Messenger Google Konumu

Msn kaydolmak isteyen kişiler için hazırladığımız bu makalemizde dünyada en fazla tercih edilen sohbet yazılımı messenger’a nasıl kaydolacağınız ile alakalı vukufları sizlere ileteceğiz. Dünyanın en profesyonel sosyal medya uygulamalarından biri olan bu düzeneği isteyen herkez ücretsiz ve kolay bir şekilde yönetebilir.

Msn messenger resmi internet sitesine girin. İlk önce kaydol butonuna tıklayın ve ekrandaki doldurmanız istenen alanları eksiksiz bir şekilde doldurun Bu alanları doldurduysanız eğer geriye zaten hiç bir prosedür kalmıyor.

Msn Messenger Ne İşe Yarar?

Msn Messenger uygulaması görüntülü, sesli, ve yazılı bir şekilde karşıdaki kişi ile kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Msn Kaydol‘duktan sonra www.bilgisever.net farkıyla sizde bu sanal dünya içerisinde konumunuzu alabilirsiniz.

Msn’e Kaydolma Nasıl Olur? ( Resimli Anlatım)

Microsoft tarafından üretilen dünyaca ünlü e-posta servisi Hotmail’den kendinize özel e-mail adresi almak oldukça çok kolay bir işlem. Evet arkadaşlar şimdi sizlere, nasıl e-mail adresi adresi alabileceğinizi resimli bir şekilde açıklamak istiyorum.

İlk önce BURAYA tıklayın. Açılan sayfadaki “Hayır” seçeneğine tıklayın ve devam edin.

Devam butonuna bastıktan sonra tamamen size ait olan gizli bilgiler istenecek. Takıldığınız yerler varsa eğer, resmin yardımıyla prosedür’ünüzü sona erdirebilirsiniz.

Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra, bulunduğunuz sayfanın en alt kısmındaki “Kabul Ediyorum” butonuna tıklayın.

Butona tıkladıktan sonra, şayet yazmış olduğunuz bilgiler yanlış değil ise, aşağıdaki gibi bir yazı ile karşılacaksınız.

Konuyu yazılı ve görüntülü bir şekilde anlatmama rağmen hala msn’e kaydolamayan www.bilgisever.net okurlarını görüyorum. Msn’e kaydolamayan okurlarımız için burada bir kayıt olma videosu paylaşma gereği duydum arkadaşlar. Aşağıdaki sizler için yayınlamış olduğum videoyu izleyerek kolay bir şekilde msn’e kaydolabilirsiniz.

Makale Yazarı: Kaan Sever
Konu: Msn Kaydol Windows Live Messenger | www.bilgisever.net

1 Nisan 2012
Okunma 3.942

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Msn Kaydol Windows Live Messenger için 11 Yorum Yapılmış.

 1. Orhan dedi ki:

  merhaba msn kaydolmak isteyenler için çok açıklayıcı bir yazı olmuş.

 2. Msn Kaydol dedi ki:

  msn kaydolmayı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim tşk.

 3. yagmur ışık dedi ki:

  bence daha var kurmayanlar kursun

 4. Zeynep dedi ki:

  yaptımmmm sonunda 🙂

 5. Mustafa dedi ki:

  abi msn kaydol butonuna tıkladığımda hata veriyor :S

 6. Buket dedi ki:

  ben denedim oldu. hic bir hata ile la karşılaşmadım.

 7. Özlem dedi ki:

  msn’i olmayan varmı acaba hala 🙂

 8. ezgi yavuz dedi ki:

  benn hala açamadım offfff

 9. ecem dedi ki:

  fıtık etti beniii ölcem şimdi sinirden kendimi becerikli sanırdım yaa puuffffffffffff

 10. atakan dedi ki:

  hata veriyorrr 😀 😀 😀 <3

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious