Msn Nasıl Kayıt Olunur?

Msn Nasıl Kayıt Olunur? 5 783

Msn Nasıl Kayıt Olunur? Google Konumu

Yeni bir msn adresi almak mı istiyorsunuz Aslında msn’e kayıt olmak o kadar’da zor bir prosedür değil. Hotmail.com adresine giriş yapın üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurun ve size özel yeni bir msn adresine sahip olun.

Sürekli arkadaşınıza yada dostunuza msn açtırma zorunda kaldığınız bu prosedürü başkasına gereksinim duymadan basit bir şekilde kendinizde uygulayabilirsiniz. Yeni bir msn adresi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Msn kaydolmak için hotmail kayıt adresine giriş yapın ve aşağıda bulunan resimdeki gibi üyelik formunu eksiksiz doldurup onayladığınızda MSN kayıt prosedür’ünüz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Msn kaydolmak için buraya tıklayınız.

Msn kaydolurken alternatif e-mail adresinizide belirtmeyi unutmayın. Şayet şahsınıza ait bir e-mail adresiniz yoksa itimat ettiğiniz bir arkadaşınızın mail adresini yazabilirsiniz.

Makale Yazarı: Kaan Sever
www.bilgisever.net

28 Şubat 2012
Okunma 783

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Msn Nasıl Kayıt Olunur? için 1 Yorum Yapılmış.

  1. […] Msn’e Kaydolma Nasıl Olur? ( Resimli Anlatım) […]

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious