Ölen Sevgili

Ölen Sevgili 3.5 354

Ölen Sevgili Google Konumu

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hiss etti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bu gün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bu gün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti. Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden. Her gün bu tatsız uyanış bitmeli. Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden şekle düşüyordu. Süratle giyinerek dışarı çıktı. Bu güne kadar hiç bekletmemişti onu. Şimdi de bekletmemeliydi. İstanbul soğuk ve yağmurlu bir nisan ayı yaşıyordu. Genç adam gök yüzüne bakarak iç geçirdi. Bulutlar bizim yaşayacaklarımızı biliyor. Onlar bile ağlıyor halimize.

Artık Kadıköy iskelesindeydi. Bir kaç dakikalık beklemeden sonra karşıdan kız arkadaşının geldiğini gördü. Şimdi midesindeki ağrı  daha da artmışdı. Beşiktaşa geçtiler. Yolculuk sırasında hiç konuşmadılar. Genç kız sevgilisinin bu durgunluğuna anlam verememişti. Nerden bilecekti bu gün ayrılık çanlarının çalacağını…  Beşiktaşa geldiklerinde bir kafede oturdular. Genç kız anlamıştı sevgilisinin kendine bi şey söylemek istediğini…  Bana bi şey mi söylemek istiyorsun? – diye sordu . Genç adam gözlerini kaçırarak evet dedi sadece.

Genç kız heyecanlanmıştı. Bir az da sinirli – söylesene ne diye bekliyosun – deyince genç adam içini çekti sonra sence biz nereye kadar gidicez ?

14 Nisan 2013
Okunma 354

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.
Ölen Sevgili için 5 Yorum Yapılmış.

 1. Sema cıngıllıoglu dedi ki:

  üzüldüm 🙁

 2. beysanmak.com dedi ki:

  sonunu okuyamadım 🙁

 3. briket makinası dedi ki:

  sıradann

 4. sigorta dedi ki:

  bende üzüldüm

 5. sigorta dedi ki:

  ama devamı nerede

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious