PES 2012 de Frikik Nasıl Atılır?

PES 2012 de Frikik Nasıl Atılır? 5 742

PES 2012 de Frikik Nasıl Atılır? Google Konumu

PES 2012 Dünyada en çok sevilen futbol oyunlarından biridir. Konami firması aracılığıyla her sene muntazam bir şekilde üretilen Pro Evolution Soccer versiyon’unun genelinde olduğu gibi 2012′nci versiyon’unda dea free kick atışlarında güçlükler yaşanmaktadır. Bu güçlükler insanı kızdırmakla kalmayıp oyundan da bıktırıyor. Her gün binlerce insan pes 12 free kick atışı nasıl yapılır diye taharri’ler yapıyor.

Bir dostunuzla maç üzerine bahise girdiğinizi düşünelim. Maç 0-0 olarak ilerlerken 90. dk’da zafer şansını elde edebileceğiniz net bir pozisyona girdiğinizi varsayın. Ceza sahasına girerken rakip defans arkadan kayarak karşı koyuyor ve atak engelleniyor. İşte bu vaziyette Pes 2012 de frikik kullanmayı beceremiyorsanız oyun içerisindeki aldığınız ezgi kursağınızda kalır, oyundan soğursunuz. Hatta dostunuz ile bir tartışma bile oluşabilir.

Bu tür vaziyetlerden sıkılanlar  için ve Pes 2012 frikik nasıl kullanılır diye kaygılananlar için yazılı ve görsel sunum tarzında bir anlatım yapmayı uygun gördük.

10 Ağustos 2011
Okunma 742

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious