Photofunia İle Resimlerinize Efekt Verin

Photofunia İle Resimlerinize Efekt Verin 2 602

Photofunia İle Resimlerinize Efekt Verin Google Konumu

PhotoFunia internet üzerinden fotoğraf düzenleme ve resimlere efekt ekleme uygulamasıdır. Rastgele bir resmi PhotoFunia internet sitesine upload ederek zevkli vakitler geçirebilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı facebook, twitter yada blogunuzda yayınlayabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak tamamen ücretsiz.

Dilerseniz dergi kapağın’a resminizi ekleyin dilerseniz tablo’ya yada bozuk paraya ekleyin. Çeşitli photofunia efektleri ile resimlerinize renk katın. Uygulamanız gereken metotlar Buradan Photofunia adresine giriş yaparak masaüstüne taşıdığınız resminizi dilediğiniz efekti belirleyip siteye upload etmek.

Site yabancı dil desteklediği için etap etap anlatıyorum. İlk önce yukarıdaki verdiğim Siteye giriş yapın. Ardından karşınıza çıkan listeden hoşunuza giden bir efekti belirleyin. Belirledikten sonra altta CHOSE FİLE şeklinde bir buton olacak, o butona tıklayın. Açılan sitede üstte BROWSE seçeneğine tıklayın.

Masaüstünüzde bulunan, efekt vermek istediğiniz resmi belirleyin. Resim site aracılığıyla düzenlendikten sonra. GO butonuna tıklayın ve SAVE butonuna tıklayarak düzenlediğiniz resmi masaüstünüze kaydedin.

Makale Yazarı: Aykut Ercan
Konu: Photofunia İle Resimlerinize Efekt Verin | www.bilgisever.net

12 Nisan 2012
Okunma 602

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Photofunia İle Resimlerinize Efekt Verin için 2 Yorum Yapılmış.

  1. Chat dedi ki:

    Bilgilendirme için teşekkürler kaan bey

  2. Ziyaretçi dedi ki:

    güzel bir esinlenme yazısı olmuş

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious