Php Bot Nedir, Ne İşe Yarar?

Php Bot Nedir, Ne İşe Yarar? 3.5 465

Php Bot Nedir, Ne İşe Yarar? Google Konumu

Php Bot Nedir, Ne İşe Yarar?Php ile bot yazarak internet sitenizin içeriği ile uyumlu olan diğer internet sitelerinden işinizi görecek içerikleri otomatik olarak kendi internet sitenize basit bir şekilde ekleyebilirsiniz. Fakat bot ile içerik çekerken alıntı muamelesi görmek istemiyorsanız içerikte kelime değişikliği yaparak kendi düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Kesinlikle copy paste olarak konu açmayın çok az’da olsa içerikte kelime değişikliği yaparak özgünleştirin. Copy paste olarak aynı içeriği açarsanız bir süre sonra google sitenizin içeriğinin bot ile çekildiğini anlar ve bir süre sonra sandbox’a düşebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçileriniz açısındanda copy paste içerik pek hoş karşılanmaz.

Günümüzde her türlü içeriğe bot yazılmaktadır. Diğer makalelerimizde Php Bot Nasıl Yazılır detayı bir şekilde anlatacağız. Bot yazmak isteyenler makalemizden kolay bir şekilde yararlanabilir..

Editörün Önerisi:
Copy paste içeriğe karşıyım. Bot kullanımını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

11 Mayıs 2011
Okunma 465

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.
Php Bot Nedir, Ne İşe Yarar? için 1 Yorum Yapılmış.

  1. Müzik dedi ki:

    aynen öyle

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious