Pişmanım, affet

Pişmanım, affet 4 183

Pişmanım, affet Google Konumu

Ah, şu deli gönlüm. Ne olurdu sanki başka birine tutunsaydı, aşık olacak başka birini bulamadınmı? Sevecek, tutunacak başka birini bulamadınmı?

Ah, yazıklar olsun. Seni sevdim ama yazıklar olsun. İlk başlarda çok çutluydum seni sevdiğim için ve beni sevdiğin için. Ama anladım ki, yalanmış. Bir bilsen nasıl pişman olduğumu…

Bir karar verdim. Bana söylediğin yalanları, aldatmalarını, her şeyi sana ödeteceğim. Bundan emin ol. Hep kırdın seni seven şu kalbimi. Bilseydim yapar mıydım sanıyorsun, beni bu hallere düşüreceğini bilsem sever miydim seni? İnanırmıydım o güzel sözlerine? Sana kanmazdım. İnanmazdım asla.

Nasıl bu kadar salak ola bildim? Adını, baş harfini yazdım kalbime.  Her şeyimi, hayatımı sana adadim, her şeyi sana feda etdim. Şimdi de resmini hep üzerimde taşıyorum. Sen ne yaptın? Bitirdin beni. Çok pişmanım. Affet, seni sevdiğim için affet.

12 Ocak 2012
Okunma 183

Gülzare Huseynova
https://www.bilgisever.net
Ben Gulzare-Azerbaycanda yasiyorum. Yazar olmak hayalimi gerçekleştirdiğim için www.bilgisever.net sitesine borcluyum. Ben siir, makale yazmaktan cok hoslaniyorum. Kaan Sever e ise ozellikle tesekkur ederim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious