Sağlık, Keyif ve Lüks Afyon’da buluştu

Sağlık, Keyif ve Lüks Afyon’da buluştu 3.5 295

Sağlık, Keyif ve Lüks Afyon’da buluştu Google Konumu

Başaranlar Termal,  zevkle döşenmiş ve banyosunda termal havuzları bulunan eşsiz daireleriyle, Spa, kültür, eğlence ve spor aktiviteleriyle, mutlu anlar yaşayabileceğiniz mükemmel bir tesis.
Başaranlar Termal bünyesindeki yüzme havuzumuzda ve modern kaplıca tesislerimizde  Türk hamamı, sauna, çamur banyosu keyfini yaşayabilir, fitness center, termal tedavi havuzu, ısıtmalı taş yataklar ve fizyoterapi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Kaplıca suyunun bazı rahatsızlıklara ve hastalıklara iyi geldiği, tıp dünyası tarafından onaylanmıştır. Bunun yanında kaplıcalar stresinizi azaltır, tansiyonunuzu düşürür ve yorgunluğunuzu ortadan kaldırır.
Başaranlar Termal’de, futbol ve basketbol sahalarında spor yapabilir, tesislerimize ait olan atlara binebilir, bilardo, langırt, air hockey, okey, tavla, kağıt oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca Başaranlar Termal çocuklarınız için mükemmel ve doğal bir oyun alanıdır. Tamamen çimle örtülü bahçemizde çocuklarınız güvenle dolaşabilir, oyun alanı parkımızda oynayabilir, hayvanat bahçesini gezebilir, ata binmeyi öğrenebilirler.
Dilerseniz süpermarketimizde alışveriş yapabilir, mescidimizde ibadetinizi yerine getirebilir, grup olarak geldiğinizde toplantı salonlarında toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Tesisimiz tarihi mekanlara çok yakın, Frig Vadisi, Emre Gölü, İmaret Cami, Karahisar Kalesi gibi yerleri gezebilirsiniz. Frig Vadisi hem doğal güzellikleriyle, hem de Helenistik, Roma ve Bizans dönemlerinden kalan tarihi eserleriyle sizleri bekliyor.
Doktorunuzdan rapor aldığınız taktirde, ödeyeceğiniz ücretin belli bir kısmı SSK ve Bağkur ile yapılan anlaşmalarımız çerçevesinde, sağlık sigortanız tarafından karşılanıyor.
Aileniz ve hasta yakınlarınız için bir iyilik yapın, güleryüzlü hizmetimizle sizleri karşılayalım, mutlu, keyifli anlar yaşayın, kendinize iyi bakın.

23 Şubat 2012
Okunma 295

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious