Sağlıklı & Kolay Zayıflama Yöntemleri

Sağlıklı & Kolay Zayıflama Yöntemleri 3 94

Sağlıklı & Kolay Zayıflama Yöntemleri Google Konumu

Sağlıklı & Kolay Zayıflama YöntemleriYemek yemeden önce alınan elmanın zayıflamaya destekçi olabileceği açıklandı. İngiltere’de bilim adamları, yemekten önce meyvenin daha az yemeye destekçi, olup olmadığını ve zayıflamak için meyvenin hangi tarzda yenmesi gerektiğine cevap aradı.

Araştırmalara göre, diyet yapmayan ve sağlıklı üniversite öğrencileri katıldı.

Gençlere, 35 gün süresince kahvaltıdan 4 saat sonraki öğle yemeğinden 15 dakika önce kabukları alınmış elma, elma kompostosu ya da posalı & posasız elma suyu verildi. Elma tüketenlerin, bilhassa elma suyu içenlerden daha az yemek yediği öğrenildi.

Araştırmalara imza atan bilim adamları, yemek yemeden önce meyve tüketmenin tokluk düzeyini ve kalori kullanımını etkileyebileceğini bildirdi. Fransız “Le Point” mecmua’sının internet adresinde yayınlanan yazıda, meyvenin tokluk duyusu yaratma mevzusunda salata veya çorba kadar tesirli olabileceği açıklandı.

25 Eylül 2011
Okunma 94

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious