Samsung Galaxy Note Fiyatı

Samsung Galaxy Note Fiyatı 3 1.198

Samsung Galaxy Note Fiyatı Google Konumu

Samsung Galaxy Note FiyatıYeni üretilen telefonlar ile piyasada gücünü iyice göstermeye başlayan samsung firması yeni versiyonu galaxy note ile türkiyede satış sayıları hedefinin 40 bin adet olduğunu açıkladı.

2 Hafta sonra samsung aracılığıyla note ‘nin lansmanı düzenlenecek tasarım olarak Tablet görünümüne olan cep telefonu standart versiyonların üzerinde bir ekran büyüklüğüne sahip 5.3 inç ekranı ile telefondan ziyade mini bir bilgisayar gibi dokunmatik yazı yazmakta sorun yaşayan insanlar için kullanımı basitleştirmek maksadıyla galaxy note bir kalem ile yazı yazılabiliyor.

İşlemci seçimininde rastgele bir farklılık yok yine diğer versiyonlarındaki gibi , Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi yer alıyor. Samsung galaxy note fiyatının ise 2000-2300 tl arası olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note Reklam Filmi

8 Kasım 2011
Okunma 1.198

Kaan Sever
https://www.bilgisever.net
Türkiye'nin en gelişmiş bilgi kaynaklarından biri olan Bilgisever.net'in kurucusuyum. Uzun zamandır bilgisever.net'de yazarlık yapıyorum. Web tasarımı, arayüz tasarımı ve programlama alanlarında bir hayli tecrübeliyim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.Friendfeed
Delicious